Rakipbul Eskişehir Halı Saha Ligi Kasım’da başlıyor - Eskişehir Haberler

Rakipbul Eskişehir Halı Saha Ligi Kasım’da başlıyor

Anasayfa / Spor
Rakipbul Eskişehir Halı Saha Ligi Kasım’da başlıyor

Pandemi nedeniyle halı sahaların kapanmasıyla birlikte birçok futbol sever bu sosyal aktiviteden mahrum kalmıştı. 4 Ağustos itibariyle halı sahaların açılmasının ardından 9 İl ile birlikte Denizli ve Antalya’daki futbol tutkunlarıyla buluşan Rakipbul ligi, şimdi de 12. İl olarak Eskişehir sahalarında esmeye hazırlanıyor. 1 Kasım itibariyle Eskişehir’de başlayacak olan ligde, hali hazırda kayıtlı 700 takım ve 5 bin oyuncu bulunuyor. Eskişehir Ligi Pazar günleri oynanacak maçlarla yeni sezona tam gaz giriyor.

250 binden fazla amatör futbol severe profesyonel halı saha deneyimi yaşatan Türkiye’nin ilk resmi halı saha ligi Bilyoner Rakipbul Ligi, 1 Kasım’da Eskişehirli halı saha tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Hali hazırda 700 takım ve 5 bin halı saha oyuncusunun kayıtlı bulunduğu Eskişehir ligi, her pazar oynanacak maçlar, canlı spiker anlatımı ve maç sonrası yayınlanan özetlerle kıyasıya bir rekabete sahne olacak.  Sahalarda hünerlerini ve taktiklerini yeni sezonda bir kez daha sergileyecek olan takımlar, Rakipbul Eskişehir ligini şampiyon tamamlayarak Türkiye Şampiyonası için kıyasıya yarışmaya hak kazanacak.

Tüm halı saha oyuncularının ücretsiz şekilde takım kurup katılabilecekleri ligle ilgili tüm detaylara  www.rakipbul.com’dan ve 0532 111 11 72 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşılabiliyor.

3.006 okunma

Yorum Yap

22 Nisan 2021 Perşembe

Ormanspor’dan Sıkı Antrenman

22 Nisan 2021 Perşembe

Bir Rekor Daha..

11 Nisan 2021 Pazar

4. ETNOSPOR FORUMU

online ziyaretçi: 577
 
yukarı