#StadınAdıFiruzKanatlı - Eskişehir Haberler

#StadınAdıFiruzKanatlı

Anasayfa / Spor
#StadınAdıFiruzKanatlı

Eskişehirspor taraftarlarının sosyal medyada başlatmış olduğu #StadınAdıFiruzKanatlı etiket çalışması kısa süre içerisinde Türkiye’de en çok konuşulan konular arasında olmayı başardı

Eskişehirspor taraftarlarının sosyal medyada başlatmış olduğu #StadınAdıFiruzKanatlı etiket çalışması kısa süre içerisinde Türkiye’de en çok konuşulan konular arasında olmayı başardı. Taraftarlar Eskişehir Atatürk Stadyumunun isminin Firuzhan Kanatlı Stadı olması konusunda ETİ firmasına çağrı yapıyor.

2017 yılında aramızdan ayrılan ETİ’nin onursal başkanı Firuz Kanatlı, ölüm yıldönümünde anıldı. Eskişehirspor’a desteklerini esirgemeyen Firuz Kanatlı’yu unutmayan Eskişehirspor başkanı Mustafa Akgören sosyal medya hesabından “Firuz Kanatlı Eskişehir Atatürk Stadı… Göğsümüzde reklamı, kalbimizde sevgisi, stadımızda ismi, ebediyen bizimle olsun...” paylaşımı ile etiket çalışmasına destek oldu.

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri de "Eskişehirimize bu büyük markayı kazandırıp onbinlerce insanın ekmek kazanmasına vesile olan ve şanlı Eskişehirsporumuzu her daim destekleyen değerli büyüğümüz Firuz Kanatlı dan Allah bin kere razı olsun. Yeni Stadımıza da bu şehirde en çok onun adı yakışır #StadınAdıFiruzKanatlı" paylaşımını yaptı.

 

istikbalgazetesi.com

3.747 okunma

Yorum Yap

26 Kasım 2020 Perşembe

Maradona hayatını kaybetti

25 Kasım 2020 Çarşamba

KUPADA MORAL ARIYORUZ

23 Kasım 2020 Pazartesi

Yeni Puansız Hafta

23 Kasım 2020 Pazartesi

Ormanspor’da İstikamet Van

22 Kasım 2020 Pazar

Bu Kez Eselim...

16 Kasım 2020 Pazartesi

TÜRKİYE 3-2 RUSYA

15 Kasım 2020 Pazar

ŞİMDİ PROVA ZAMANI

6 Kasım 2020 Cuma

Kupa İyi Geldi

6 Kasım 2020 Cuma

GURURUMUZ SÜMEYYE

online ziyaretçi: 290
 
yukarı