“HEPİNİZ OLDUM HAVASINA GİRMİŞSİNİZ” - Eskişehir Haberler

“HEPİNİZ OLDUM HAVASINA GİRMİŞSİNİZ”

Anasayfa / Spor
“HEPİNİZ OLDUM HAVASINA GİRMİŞSİNİZ”

Eskişehirspor teknik patronu İlhan Var bazı oyuncuların performansı karşısında şaşkına döndü. Yapılan çalışmalar sonrasında oyuncularını karşısına alan Var’ın sert eleştiriler yaptığı öğrenildi. 

Var futbolculara sert çıkarak “Bu sene de buraya gelme sebebim sizin o enerjinizdi. Ama görüyorum ki hepiniz oldum havasına girmişsiniz. Halı sahaya gelir gibi antrenmana geliyorsunuz” dedi.

İlhan hoca “Bu formayı hak etmeyen asla giyemez. Transfer dönemi bitti. Kafasında başka şeyler olan derhal boşaltsın. Ben sizinle vakit kaybetmektense alt yapıdan arkadaşlarla yürümeyi tercih ederim. Zihninizi boşaltın, Enerjinizi yükseltin” dedi.

İLHAN HOCAYI KIZDIRDILAR

Oyuncuların performansı karşısında sinirlenen Eskişehirspor Teknik Direktörü İlhan Var,  futbolcularına sırt çıktı.  Antrenman bitiminde tüm oyuncuları karşısına çeken İlhan Var, futbolcuların performanslarını eleştirdikten sonra “ Ben Akhisar'da Yılmaz hocanın yardımcısıyken Eskişehirspor'u izlemeye ben geldim raporu ben tuttum. Geçen sene enerjisi çok yüksek bir takım gördüm öyle rapor tuttum” dedi.

“HEPİNİZ OLDUM HAVASINA GİRMİŞSİNİZ”

Var sözlerine şöyle devam etti “Bu sene de buraya gelme sebebim sizin o enerjinizdi. Ama görüyorum ki hepiniz oldum havasına girmişsiniz. Halı sahaya gelir gibi antrenmana geliyorsunuz. Ben bu camianın nasıl büyük bir camia olduğunu biliyorum. Ben burada bu baskıyı hissediyorum ama siz umursamıyorsunuz. Size söyleyeyim hiçbiriniz üstün yetenekli değilsiniz”

“ENERJİSİ YÜKSEK OYUNCU İSTİYORUM”

Var “Çok koşuyor çok basıyor oyun bozuyordunuz yüksek enerjinizle rakiplerine karşı üstünlük kuruyordunuz. 3 gündür antrenmanda kendisini moda sokan çocuklar görüyorum. Size söyleyeyim ben aynı zamanda U19 ve U17 antrenmanlarını da izledim. Yardımcılarımda izledi. Ben enerjisi yüksek oyuncu istiyorum. Alt yapıda da mevcut.  Ben böyle ruhsuzlukla sahaya çıkıp kaybedeceğime alt yapıda gözlerinden ateş çıkan çocuklarla kaybederim...” ifadelerini kullandı…

“KAFASINDA BAŞKA ŞEYLER OLAN DERHAL BOŞALTSIN”

Teknik Direktör İlhan Var “En azından bir kaçını kazanırız. Antrenmana gel yemeği ye git. Yok ya burasını ne zannediyorsunuz siz. Ben bu sporu ve bu işi seviyorum. Çok büyük maddi beklentilerim yok. Bu formayı hak etmeyen asla giyemez. Transfer dönemi bitti. Kafasında başka şeyler olan derhal boşaltsın. Ben sizinle vakit kaybetmektense alt yapıdan arkadaşlarla yürümeyi tercih ederim. Zihninizi boşaltın, Enerjinizi yükseltin”

“BU CAMİADA SİZE MECBUR DEĞİL”

İlhan hoca son olarak “Ben size mecbur değilim. Hatta bu camiada size mecbur değil. Bu formayı terletmeyen antrenmana da gelmesin. Paranız ödeniyor. Tesiste her şey yolunda bunların kıymetini bilmiyorsanız bizi de uğraştırmayın” dediği öğrenildi.

 

istikbalgazetesi.com

2.934 okunma

Yorum Yap

26 Kasım 2020 Perşembe

Maradona hayatını kaybetti

25 Kasım 2020 Çarşamba

KUPADA MORAL ARIYORUZ

23 Kasım 2020 Pazartesi

Yeni Puansız Hafta

23 Kasım 2020 Pazartesi

Ormanspor’da İstikamet Van

22 Kasım 2020 Pazar

Bu Kez Eselim...

16 Kasım 2020 Pazartesi

TÜRKİYE 3-2 RUSYA

15 Kasım 2020 Pazar

ŞİMDİ PROVA ZAMANI

6 Kasım 2020 Cuma

Kupa İyi Geldi

6 Kasım 2020 Cuma

GURURUMUZ SÜMEYYE

online ziyaretçi: 57
 
yukarı