Emektar Hentbolculardan Ormanspor’a Ziyaret - Eskişehir Haberler

Emektar Hentbolculardan Ormanspor’a Ziyaret

Anasayfa / Spor
Emektar Hentbolculardan Ormanspor’a Ziyaret

Veteran Hentbolcular Derneğinden Ormanspor’a Destek Ziyareti

Hayatının bir bölümünde Hentbol ile uğraşmış, emektar hentbolcuların oluşturduğu Veteran Hentbolcular Derneği Yönetimi, Eskişehir Ormanspor Kulüp Başkanı Recep Temel’i ziyaret etti.

Dernek Başkanı Sadullah Eriç, Yönetim Kurulu Üyeleri Nefize Arıcan ve Hasip Turgay Sazak ziyarete katılarak Ormanspor’a başarılar diledi. İlimizi 1.Ligte temsil eden Ormanspor’a her zaman destek olacaklarını söyleyen Dernek Başkanı Sadullah Eriç “Selkaspor Hentbol takımın kapanması ile şehrimizde hentbol sporunun sekteye uğramasından korkmuştuk. Ama şimdi Ormanspor’un kurulması ile yeniden umutlandık. İlk maçınızı izledik, hentbol camiasının sizin çatınız altında toplanması bizi mutlu etti ” dedi.

Ormanspor Kulüp Başkanı Recep Temel de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, emektar hentbolcuların bilgi ve tecrübelerinden istifade etmek istediklerini söyledi.

Dernek Başkanı Sadullah Eriç, Eskişehir Ormansporun logosu bulunan bir tabloyu Sayın Temel’e hediye etti. Kulüp Başkanı Recep Temel de, orman bitki çaylarından oluşan bir sepeti hediye etti.

Yapılan görüşmede hentbol buluşmaları ve etkinliklerinin müştereken yapılması, alt yapıya önem verilmesi kararlaştırıldı. Ayrıca Veteran Hentbolcular Derneği adına bir hatıra ormanı kurulmasına karar verildi.

2.969 okunma

Yorum Yap

23 Kasım 2020 Pazartesi

Yeni Puansız Hafta

23 Kasım 2020 Pazartesi

Ormanspor’da İstikamet Van

22 Kasım 2020 Pazar

Bu Kez Eselim...

16 Kasım 2020 Pazartesi

TÜRKİYE 3-2 RUSYA

15 Kasım 2020 Pazar

ŞİMDİ PROVA ZAMANI

6 Kasım 2020 Cuma

Kupa İyi Geldi

6 Kasım 2020 Cuma

GURURUMUZ SÜMEYYE

online ziyaretçi: 451
 
yukarı