BU HAFTA TAKIM HÜRRİYET’E EMANET - Eskişehir Haberler

BU HAFTA TAKIM HÜRRİYET’E EMANET

Anasayfa / Spor
BU HAFTA TAKIM HÜRRİYET’E EMANET

Eskişehirspor’un yarın oynayacağı Ümraniye karşılaşmasında kulübede Hürriyet Gücer olacak. Teknik Asbaşkan Ömer Kurumehmetoğlu teknik adam konusunda girişimlerin devam ettiğini ifade etti…

 

Eskişehirspor kritik Ümraniyespor karşılaşmasında Hürriyet Gücer’e emanet olacak. Hafta başından bu yana kaleci antrenörü Serkan Topkaya ile birlikte takımı hazırlamaya çalışan deneyimli ismin alt yapı sorumlusu Serdal Eroy’un belgesi ile kulübeye gireceği gelen haberler arasında.

 

Teknik Asbaşkan Ömer  Kurumehmetoğlu dünkü imza törenlerinin ardından hoca konusuna da değinerek “Görüşmelerimiz devam ediyor. Anlaşacağımız teknik adam konusunda hata yapmak istemiyoruz. Bizim çok hassas bir durum haline geldi çünkü. Eskişehirli biri olmayacağını tekrar belirteyim. Girişimler ve fikir alış verişleri devam ediyor. Pazar günü takımımızın başında Hürriyet Gücer ve Serkan Topkaya hocalarımız olacak” dedi.

 

Öte yandan Eskişehirspor dün Ümraniye maçının taktiğini denerken, özellikle hücum ve şut çalışması üzerine yoğunluk verildi.

 

istikbalgazetesi.com

3.102 okunma

Yorum Yap

26 Kasım 2020 Perşembe

Maradona hayatını kaybetti

25 Kasım 2020 Çarşamba

KUPADA MORAL ARIYORUZ

23 Kasım 2020 Pazartesi

Yeni Puansız Hafta

23 Kasım 2020 Pazartesi

Ormanspor’da İstikamet Van

22 Kasım 2020 Pazar

Bu Kez Eselim...

16 Kasım 2020 Pazartesi

TÜRKİYE 3-2 RUSYA

15 Kasım 2020 Pazar

ŞİMDİ PROVA ZAMANI

6 Kasım 2020 Cuma

Kupa İyi Geldi

6 Kasım 2020 Cuma

GURURUMUZ SÜMEYYE

online ziyaretçi: 23
 
yukarı