Ligdeki Üçüncü Maç İçin Hazırlıklar Devam Ediyor - Eskişehir Haberler

Ligdeki Üçüncü Maç İçin Hazırlıklar Devam Ediyor

Anasayfa / Spor
Ligdeki Üçüncü Maç İçin Hazırlıklar Devam Ediyor

Eskişehirsporumuz, TFF 1. Lig'in 3. haftasında Altay ile 27 Eylül Pazar günü saat 19.00’da deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını Vali Hanefi Demirkol Tesislerimizde akşam saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Mustafa Özer ve yardımcı antrenörlerimiz yönetiminde saat 17.00’de ısınma çalışmasıyla başlayan antrenman şut çalışmasıyla devam etti. İdman, taktiksel çalışmalarla noktalandı.

Takımımız, hazırlıklarını yarın sabah yapacağı çalışmayla sürdürecek.

Diğer yandan, dün yapılan akşam antrenmanında sakatlanarak çalışmayı yarıda bırakan Ömer Faruk Güler yapılan muayene ve çekilen mr sonucunda sağ hamstring kasında yaralanma tespit edilmiş olup tedavisine başlandı. Oyuncumuzun yaklaşık 6 haftalık bir tedavi sonrası takımla çalışmalara başlaması planlanmaktadır. Sakatlığı devam eden diğer oyuncularımızdan Sezgin Coşkun'un tedavisine devam edilirken, düz koşulara başlayan oyuncumuzun Altay maçında forma giyip giyemeyeceği maç saatinde belli olacak. Sağ kasık adalesi yaralanması olan Muhammet Yahya Akbulut'un ise tedavisi devam etmekte olup futbolcumuz bu hafta takımdaki yerini alamayacak.

2.819 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 638
 
yukarı