Altay maçı hazırlıkları devam ediyor - Eskişehir Haberler

Altay maçı hazırlıkları devam ediyor

Anasayfa / Spor
Altay maçı hazırlıkları devam ediyor

Eskişehirsporumuz, TFF 1. Lig'in 3. haftasında Pazar günü deplasmanda oynayacağı Altay maçının hazırlıklarını Vali Hanefi Demirkol Tesislerimizde yaptığı çift antrenmanla sürdürdü.

Saat 10.00’da başlayan idmanın ilk bölümünü fitness salonunda tamamlayan futbolcularımız, daha sonra sahada kuvvet ve kondisyon çalışmalarına devam ettiler. Yapılan akşam antrenmanında ise takımımız ısınma hareketlerinin ardından yapılan teknik ve taktik çalışmalarla günü tamamladılar.

Diğer yandan, dün yapılan akşam antrenmanında sol ayak bileğinden sakatlanarak idmandan çıkan Sezgin Coşkun’un yapılan muayene ve bugün çekilen MR sonucunda ayak bileği dış bağında (ATFL) kısmi yırtık tespit edilerek tedavisine başlandı Adanaspor maçında sakatlanarak oyundan çıkan oyuncumuz Muhammet Yahya Akbulut'un ise sağ kasık kasında (adduktor strain) yaralanma tespit edilerek, tedavisine başlandı.

Doğukan Ünal sol dizindeki sakatlığı (patellar tendiniti) sebebiyle koşu ve kuvvet egzersizleri ile rehabilitasyon programı sürerken, Selman Çiftkanatlı’nın sağ lateral menisküs ameliyati sonrasi rehabilitasyon programına devam edildi

 

2.542 okunma

Yorum Yap

28 Eylül 2020 Pazartesi

3. Maç 6 Farklı Mağlubiyet

online ziyaretçi: 653
 
yukarı