“HOCAMIZI GÖNDERİRSEK ŞU ORTAMDA KİM GELİR?” - Eskişehir Haberler

“HOCAMIZI GÖNDERİRSEK ŞU ORTAMDA KİM GELİR?”

Anasayfa / Spor
“HOCAMIZI GÖNDERİRSEK ŞU ORTAMDA KİM GELİR?”

Son resmi 15 maçta, 3 beraberlik ve 12 yenilgi alan Eskişehirspor'da Teknik Direktör Mustafa Özer'in geleceği tartışılmaya başlanmıştı. Başkan Mustafa Akgören, " Hocamızla yola devam ediyoruz. Kulübün durumu ortada. Biz bu yoklukta Eskişehirspor bayrağını yere düşürmemek adına mücadele veriyoruz." dedi.

8 oyuncunun ayrıldığını da vurgu yapan Akgören,"Bu sezon neredeyse baştan bir kadro kurduk. Teknik ekibimiz elinden gelinin en iyisini yapmaya çalışıyor Kulübün şartları ve durumu ortada. Şimdi soruyorum bizi eleştirenlere… Hadi hocamızı gönderdik diyelim. 0 geliri olan bir kulübe kimi getirelim? Şu ortamda kim gelir? Onun için biz hocamızla çalışmaya ve Eskişehirspor'u yaşatmak için mücadelemize devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

KULÜBÜN DURUMU ORTADA

Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören, Teknik Direktör Mustafa Özer'in durumu hakkında net ve açık konuştu. Yönetim olarak Özer’in arkasında olduklarını belirten Akgören eleştiriler de bulunanlara da sitem etti.

Lig'de oynadığı son 15 maçta, 3 beraberlik ve 12 yenilgi alan Eskişehirspor'da Teknik Direktör Mustafa Özer'in geleceği tartışılmaya başlanınca bu konuda açıklamalarda bulunan Başkan Mustafa Akgören, " Hocamızla yola devam ediyoruz. Kulübün durumu ortada. Biz bu yoklukta Eskişehirspor bayrağını yere düşürmemek adına mücadele veriyoruz." dedi.

GELİRİMİZ YOK

Kulübün hiç bir geliri olmadığının da altını çizen Başkan Akgören, “Bu sezon şartlarımız pandemi nedeniyle daha zorlaştı. Kulübün sıfır geliri var. Yani hiç yok. Ne loca, ne kombine, ne de reklam satabiliyoruz. Bu şartlar altında kulübü yaşatmak adına mücadeleye devam ediyoruz. Eskişehirspor taraftarı şunu bilsin ki bizde şuana kadar onların bulunduğu noktadan bakıyorduk ve yorumluyorduk. Bugün işin içine girseler onlarda bazı şeyleri daha iyi anlayacaklardır. Biz de sorunları hemen çözmek ve sorunsuz bir Eskişehirspor yönetmek istemez miyiz?" yorumunda bulundu.

HOCAMIZLA DEVAM EDECEĞİZ

Geçen sezonun ikinci yarısından itibaren 8 oyuncunun ayrıldığına da vurgu yapan Akgören, "Bu sezon neredeyse yeni bir kadro kurmak durumuna kaldık. Şartlar bu noktaya sürükledi. Teknik ekibimiz de elinden gelinin en iyisini hala yapmaya çalışıyor. Bizde biliyoruz 15 maçta sadece 3 beraberlik aldığımızı…. Ancak kulübün şartları ve durumu ortada…

Şimdi buradan soruyorum bizi eleştirenlere… Hadi hocamızı gönderdik diyelim! Sıfır geliri olan bir kulübe kimi getirelim? Şu ortamda kim gelir? Onun için biz hocamızla çalışmaya ve Eskişehirspor'u yaşatmak için mücadelemize devam edeceğiz." dedi.

 

istikbalgazetesi.com

2.933 okunma

Yorum Yap

28 Eylül 2020 Pazartesi

3. Maç 6 Farklı Mağlubiyet

online ziyaretçi: 806
 
yukarı