“HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADIM” - Eskişehir Haberler

“HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADIM”

Anasayfa / Spor
“HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADIM”

Ankaraspor karşısında oyuncuları tanıyamadığını belirten Eskişehirspor başkanı Mustafa Akgören “Beraberliğe bile üzüleceğimiz maçtan puan bile alamadık. Oyuncularımı tanıyamadım. Hala hayal kırıklığı yaşıyorum.  Şoktayım.” dedi. Akgören bugün Adana maçı için tesislerde bir araya gelecek olan takımla toplantı yaparak gerekli uyarılarda bulunacağını da söyledi.

YÖNETİM DE ÜZÜLDÜ
Lige yenilgi ille başlayan Eskişehirspor’da çok genç bir ekip karşısında alınan sonuç ve mücadele yönetimi de üzdü.


Lige başkentte Osmanlıspor maçı ile başlayan Eskişehirspor rakibine 1-0 yenilirken, özellikle mücadele anlamında önümüzdeki maçlar için iyi sinyaller vermedi.


“ŞOKTAYIM”
İlk maçı değerlendiren Eskişehirspor başkanı Mustafa Akgören “Rakibimiz Ankaraspor tam dişimize göre bir rakipti. Maçtan önce çok umutlu idim. Beraberliğe bile üzüleceğimiz maçtan puan bile alamadık. Hala şoktayım. Oyuncularımı tanıyamadım. Tam anlamıyla hayal kırıklığı yaşadım. Lige kötü başlamak hiç de iyi olmadı” dedi.


“TOPLANTI YAPACAĞIM”
Başkan Akgören bugün top başı yapacak olan oyuncular ile bir araya geleceğini belirterek “Pazartesi akşamı tesislerde toplanacak olan takımla bir araya geleceğim. Bir kere artık bizim oyuncular genç değil. Bu ligde üçüncü sezonları. Bunu bilmeleri gerekli. Bu mücadele onlara hiç yakışmadı. Gerekli uyarıları yapacağım” dedi.

 

istikbalgazetesi.com

3.853 okunma

Yorum Yap

28 Eylül 2020 Pazartesi

3. Maç 6 Farklı Mağlubiyet

online ziyaretçi: 555
 
yukarı