“BİR DAKİKA BİLE ÇOK ÖNEMLİ” - Eskişehir Haberler

“BİR DAKİKA BİLE ÇOK ÖNEMLİ”

Anasayfa / Spor
“BİR DAKİKA BİLE ÇOK ÖNEMLİ”

24 Kasım’da göreve gelen Mustafa Akgören başkanlığındaki Eskişehirspor yönetimi bugün çoğunluk sağlanır ise yapılacak olan Olağan Mali Genel Kurulda tüm üyeleri hesap verecek. Genel kurul Saat 19.00’da Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde (Atatürk Bulvarı Migros yanı) yapılacak.

Üyelere çağrı yapan Başkan Akgören“Üyelerimiz salonda olsun. Bir an önce mali genel kurulumuz yapalım. Çoğunluğu sağlayalım. İlk oturumda bu işi bitirelim. Sonrasında yolumuza devam edelim. Eskişehirspor’un bir dakikası bile çok önemli” dedi. Genel kurulun yapılması için 197 üyenin salonda olması gerekiyor.

197 ÜYENİN İMZASI GEREKİYOR

Eskişehirspor’un Olağan Mali Genel Kurulu bugün 19.00’da Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde (Atatürk Bulvarı Migros yanı) yapılacak.  Mali genel Kurulun ertelenmemesi için Hazirun listesinde yer alan 393 üyenin 197’sinin kongre salonunda bulunması gerekiyor.

Eğer çoğunluk sağlanamazsa Mali Genel Kurul 15 Eylül’de aynı yer ve saatte yapılacak.

BAŞKAN AKGÖREN ÇAĞRI YAPTI

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mustafa Akgören kongre üyelerine çağrıda bulundu. Akgören, bütün yeleri kongre salonuna davet etti. Akgören“Mali Genel Kurulumuzu Mayıs ayında yapacaktık. Ancak pandemi nedeniyle erteledik. Üyelerimiz bugün salonda olsun. Bir an önce mali genel kurulumuz yapalım. Çoğunluğu sağlayalım. İlk oturumda bu işi bitirelim. Sonrasında yolumuza devam edelim. Eskişehirspor’un bir dakikası bile çok önemli” dedi.

BORÇ MERAK EDİLİYOR

Eskişehirspor’un borcunun 220 milyonun üzerinde açıklanması bekleniyor. Aynı zamandı mali genel kurulda 2020-2021 yılının tahmini bütçesi de kongre üyelerine ve camiaya açıklanacak. Başkan Akgören tahmini bütçeyi daha önce 13 milyon olarak belirtmişti.

 

istikbalgazetesi.com

3.368 okunma

Yorum Yap

28 Eylül 2020 Pazartesi

3. Maç 6 Farklı Mağlubiyet

online ziyaretçi: 413
 
yukarı