BOFFİN’İN YAPTIĞINA BAK!.. - Eskişehir Haberler

BOFFİN’İN YAPTIĞINA BAK!..

Anasayfa / Spor
BOFFİN’İN YAPTIĞINA BAK!..

Es-Es’te yeni bir Boffin şoku yaşanıyor.  Belçikalı file bekçisi 520 bin Avro’yu bulan alacağının tamamının yatırılmasını istiyor. 33 yaşındaki file bekçisinin avukatına ödeme planı yapılarak anlaşalım yazısı gitti. Ancak şimdilik avukattan cevap gelmedi.


Başkan Mustafa Akgören, Boffin’i telefonla aradı. Kendisinden 1 aylık süre vermesini istedi. Ancak Belçikalı file bekçisinin cevabı hayır oldu. Es-Es’ten bir çok para kazanan Boffin’in bu yaptığına taraftarda büyük tepki gösterdi.


6 PUAN SİLDİRMİŞTİ


Bir türlü rahat edemeyen Eskişehirspor yönetimi şimdi de Ruud Boffin, sorunu ile karşı karşıya.  Belçikalı file bekçisi daha önce sezon ortasında Eskişehirspor’a alacaklarından dolayı FIFA aracılığıyla yazı gönderdi.Siyah kırmızılı kulübün 6 puanını sildirtti. Belçikalı file bekçisi sonrasında bu durumdan haberi olmadığını avukatının işlemi kendisinden habersiz yaptığını savundu.


520 BİN AVRO’YU İSTİYOR


Belçika’lı kaleci Boffin, Eskişehirspor kulübüne geçtiğimiz günlerde FIFA aracılığıyla bir yazı daha gönderdi. Yönetimden 10 gün içinde parasının tamamının yatırılmasını istedi. Boffin’in verdiği süre dün sona erdi. 33 yaşındaki file bekçisi avukat ve dosya masraflarıyla birlikte 520 bin Avro’yu bulan paranın tamamının hesabına yatırılmasını istedi… Eskişehirspor yönetimini çaresiz bıraktı.


CEVABI HAYIR OLDU


Başkan Mustafa Akgören, Boffin’i telefonla aradı. Kendisinden 1 aylık süre vermesini istedi. Ancak Belçikalı file bekçisinin cevabı hayır oldu. Boffin’in Başkan Akgören’e “Bundan sonra avukatımla görüşün” demesi üzerin Eskişehirspor yönetimi anlaşma planı yapılması konusunda futbolcunun avukatına hemen bir yazı gönderdi.


YAZI BEKLENİYOR


Eskişehirspor yönetimi Boffin’in avukatından gelecek yazıyı bekliyor. Başkan Mustafa Akgören “Boffin, her an Eskişehirspor’u küme düşürebilir. Kendisini ikna edemedik. Ne yapacağımız bilemiyoruz. 520 bin Avro gibi bir rakımı bir kerede ödeme şansımız hiç yok… Avukatıyla anlaşma sağlamaya çalışacağız ama dediğim gibi her an küme düşürme cezası işleme girebilir” dedi.


Eskişehirspor’dan bir çok para kazanan Boffin’in bu son yaptığına taraftar da büyük tepki gösterdi.

 

istikbalgazetesi.com

3.534 okunma

Yorum Yap

28 Eylül 2020 Pazartesi

3. Maç 6 Farklı Mağlubiyet

online ziyaretçi: 611
 
yukarı