“OYUNCULARA GÜVENİYORUZ” - Eskişehir Haberler

“OYUNCULARA GÜVENİYORUZ”

Anasayfa / Spor
“OYUNCULARA GÜVENİYORUZ”

Lig için geri sayıma geçen Eskişehirspor’da yönetim de gençlere güveniyor. Eskişehirspor teknik as başkanı Ömer Kurumehmetoğlu “Kamp iyi geçiyor.Takım içindeki uyum ve istek üst düzeyde Çok genç bir ekibiz. Ancak bizim gençler geçtiğimiz sezondan tecrübe kazandı. Biz onlara sonuna kadar güveniyoruz” dedi.

“HEDEF İYİ BAŞLAMAK”

Eskişehirspor teknik as başkanı Ömer Kurumehmetoğlu yeni sezon öncesi takımı değerlendirdi. Kurumehmetoğlu “İki etap halinde ilimizde yaptığımız kamp dönemi gayet olumlu geçiyor. Takım içindeki uyum ve istek üst düzeyde. İlk üç dört hafta çok önemli. Biz lige iyi başlamak istiyoruz. Bütün çalışmalar bu yönde. İnşallah büyük bir sakatlık yaşamadan kamp dönemini bitiririz ve lige tam kadro başlarız” dedi.

“ONLAR İÇİN DE BÜYÜK BİR ŞANS”

Oyunculara güvendiklerini de belirten teknik as başkan Ömer Kurumehmetoğlu “İki dönem transfer yasağı olduğu için bu sezona da transfer yapamadan başlayacağız. Çok genç bir ekibiz. Ancak bizim gençler geçtiğimiz sezondan tecrübe kazandı. Oyunculara sonuna kadar güveniyoruz. İnşallah onlarda sahada üzerlerine düşeni yapıp mücadele verecekler. Forma onlar için de büyük bir şans. Bu şansı iyi değerlendireceklerine inanıyorum”  dedi.


“KENDİLERİ BİLİR”

Öte yandan imza atman 3 oyuncu ile ilgili de görüşünü bildiren Kurumehmetoğlu “Biz 3 futbolcuya da gerekli teklifleri yaptık. Ancak onlar bizim teklifimizi beğenmedi. Süper ligi istiyorlar. Ancak ligin başlamasına 10 gün var ve hala kulüp bulamadılar. Artık kararlarını kendileri verecek” dedi.  

 

istikbalgazetesi.com

2.685 okunma

Yorum Yap

28 Eylül 2020 Pazartesi

3. Maç 6 Farklı Mağlubiyet

online ziyaretçi: 406
 
yukarı