TamSaha’nın 190. sayısı yayında - Eskişehir Haberler

TamSaha’nın 190. sayısı yayında

Anasayfa / Spor
TamSaha’nın 190. sayısı yayında

TamSaha dergisinin Eylül sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları röportajlar ve dosyalarla ele alan derginin 190. sayısı da dopdolu.

21 takımla Süper Lig başlıyor

Süper Lig'de 2020-21 sezonu ilk kez 21 takımın katılımıyla 11 Eylül'de başlayacak. Geride kalan 62 sezonun hikâyesi ve yeni sezonun lig fikstürü…

2020'nin ilk millî heyecanı

Son maçını 17 Kasım 2919 günü Andorra ile oynayan Millî Takımımız, pandemi sebebiyle geciken 2020 mesaisine UEFA Uluslar Ligi maçları ile başlıyor. B Ligi'nin 3. Grubu'nda Macaristan, Rusya ve Sırbistan ile eşleşen ay-yıldızlılar, 3 Eylül'de Sivas'ta Macaristan'ı ağırladıktan sonra 6 Eylül'de Sırbistan deplasmanında puan arayacak. Kapılarını ilk kez Millî Takımımıza açacak Sivas Yeni 4 Eylül Stadı ile rakiplerimiz Macaristan ve Sırbistan Millî Takımlarının dosyaları da bu sayıda…

Cem Pamiroğlu: Gurur dolu bir kariyer

Yıldızlarını başka mecralarda bulmayı âdet edinmiş Fenerbahçe'nin, Kadıköy'den yetişip kaptanlık şerefine nail olmuş son ismi o. 12 yaşında altyapısına girdiği sarı-lacivertli takımdan kolunda kaptanlık bandı ile şampiyonluklar yaşayarak ayrılan, 23 kez formasını giydiği A Millî Takımımıza üç kez kaptanlık yapan, antrenörlük hayatına da tıpkı futbolculuğunda olduğu gibi Fenerbahçe'de adım atan emektar futbol adamıyla gurur dolu kariyerini konuştuk.
 
Ayrıca, "UEFA Uluslar Ligi: Yeni sezon, yeni heyecan", "UEFA Şampiyonlar Ligi: Bayern rekorla zirvede", "PAOK - Beşiktaş: Devler kapısı kapandı", "UEFA Avrupa Ligi: Sevilla'dan 6. zafer", "Atalanta: Devlere kafa tutan gol makinası",  "Herbert Prohaska: Melankolik futbol diyarının son büyük yıldızı", "Espanyol - Deportivo: İspanya'da yaprak dökümü", "Doğuştan şanslılar", "En iyi savunma ortaklıkları", "Mesut Şen: Gerçek bir efsaneydi", "Tamer Güney: Bir futbol düşünürünü kaybettik", "Halil Kiraz: Gözyaşları Bombacı için" dosyaları ile TamSaha'nın 190. sayısında da futbol kültürünün değişik konularıyla, farklı bir içerik yer alıyor.

 

2.908 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 897
 
yukarı