YÖNETİM PARA ARIYOR - Eskişehir Haberler

YÖNETİM PARA ARIYOR

Anasayfa / Spor
YÖNETİM PARA ARIYOR

Kulübü yaşatmak için göreve gelen Eskişehirspor yönetimine bu sezon en az 25-30 milyon para gerekli. Tehlike oluşturan FİFA dosyalarını önlemeye çalışan yönetim kurulu yine TFF 1.ligde mücadele edecek olan takımın sahada yer alması için de kaynak arıyor.

Bir türlü beklenen parayı bulamayan yönetim şu ana kadar kendi imkanları ile sıkıntıları çözmeye çalıştı. Başkan Akgören ve arkadaşlarının lige kadar bazı sorunları halletmek için görüşme yaptığı önemli firmalardan haber bekliyor.  

EN AZ 25-30 MİLYON ŞART


Kaynak yaratmak için uğraşan Eskişehirspor yönetimi sürekli para arıyor.

Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören ve yönetim bu sezonki bütçesini 13 milyon olarak belirledi. Ancak bu bütçenin içine tehlike oluşturan FİFA dosyalarını önlemeye çalışan ve sürekli para ödeyen Akgören ve arkadaşlarının en az 25-30 milyona ihtiyacı var. Sıkıntıları çözmek adına önemli firmalar ile görüşen yönetim kaynak için cevap bekliyor. 

TFF’DE 95 DOSYA

Başkan Mustafa Akgören, kapanan her dosyanın şampiyonluk kadar değerli olduğunu belirtmişti. FIFA’da bulunan dosyalarının tamamının çözülmesi için 6,5 milyon avroya ihtiyaç var. TFF’de bulunan 95 dosya var. 55-60 milyon da bu oyunculara borcumuz var.

Kulübü yaşatmak için göreve gelen Eskişehirspor yönetiminin bu sıkıntıları nasıl çözeceği ise merakla bekleniyor.

 

istikbalgazetesi.com

3.752 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 557
 
yukarı