BB ERZURUMSPOR MAÇI HAZIRLIKLARIMIZ TAMAMLANDI - Eskişehir Haberler

BB ERZURUMSPOR MAÇI HAZIRLIKLARIMIZ TAMAMLANDI

Anasayfa / Spor
BB ERZURUMSPOR MAÇI HAZIRLIKLARIMIZ TAMAMLANDI

Eskişehirsporumuz, bu sabah gerçekleştirilen Covid-19 testi sonrası yaptığı antrenmanla Cumartesi günü oynayacağı BB Erzurumspor maçı hazırlıklarını tamamladı.

Teknik Direktörümüz Mustafa Özer ve yardımcı antrenörlerimiz yönetiminde Vali Hanefi Demirkol Tesislerimizde yapılan antrenmanda oyuncularımız ısınma hareketlerinin ardından dar alan pas ve taktik çalıştılar.

Antrenman sonrası açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Mustafa Özer, Erzurumspor maçıyla ilgili olarak “Uzun bir aranın ardından Erzurumspor maçıyla sahaya yeniden çıkacağız. Erzurumspor’un başarılı bir takım olduğu gerçek. Erzurum’a pandemi nedeniyle uçuş programları değiştiği ve bizim maç programımıza uymadığı için otobüsle gideceğiz. Bizi zorlu bir yolculuğun ardından zorlu bir deplasmanın beklediğini biliyoruz.  Biz her zamanki gibi kendi çocuklarımızla elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz.  Avrupa genç oyuncuları sahaya sürmek için bu kadar çaba harcarken bizim ülkemizde maalesef alışılagelmiş bir düzen var. Biz maddi kaynaklı problemlerimizi avantaja çevirerek kendi çocuklarımızla sahada olacağız. Şimdi oynayan bu çocuklarımız ileride altın jenerasyon olarak verdikleri mücadeleyle anılacaklar” dedi.

Sakat ve cezalı oyuncularımızla ilgili olarak ise Özer; “Ligde son oynadığımız Adana Demirspor maçında gördükleri kartlarla Alperen, Ekrem ve Cemali cezalı duruma düşmüşlerdi. Bunun dışında oyuncumuz Feyzi’yi de askere uğurladık. Selman ve Metehan’ın ise bu hafta bir sakatlığı oldu ve bu hafta o da forma giyecemeyecek. Bu oyuncularımızın yerine kendilerini ispatlamak için sahada mücadele edecek çocuklarımız var. Biz son güne kadar elimizdeki kadroyla, elimizden gelenin fazlasını sahada göstereceğiz” açıklamalarında bulundu.

Takımımız, antrenmanın ardından tesislerimizde dinlenmeye geçti. BB Erzurumspor maçı kafilemiz 21:00’da kara yoluyla maçın oynanacağı Erzurum’a hareket edecek.

Takımımıza, kulüp logomuzun olduğu özel maskeler hazırlayan Hakan Aksöz’e teşekkür ederiz.

8.456 okunma

Yorum Yap

4 Temmuz 2020 Cumartesi

BALIKESİR MAÇI CUMARTESİ..

4 Temmuz 2020 Cumartesi

FATURA AĞIR OLDU

24 Haziran 2020 Çarşamba

Dijital Ralli Şampiyonası Başlıyor

23 Haziran 2020 Salı

YÖNETİM TOPLANDI

23 Haziran 2020 Salı

Spora Başlarken Dikkat

17 Haziran 2020 Çarşamba

SON ÇALIŞMALAR

16 Haziran 2020 Salı

ERZURUM’A 2 OTOBÜS

8 Haziran 2020 Pazartesi

İÇ TRANSFERE ACİL 3 MİLYON GEREK

online ziyaretçi: 1456
 
yukarı