HİÇ Mİ ES-ES’İ DÜŞÜNMEDİNİZ... - Eskişehir Haberler

HİÇ Mİ ES-ES’İ DÜŞÜNMEDİNİZ...

Anasayfa / Spor
HİÇ Mİ ES-ES’İ DÜŞÜNMEDİNİZ...

Son günlerde gelen ceza yazıları ile Eskişehirspor’un nasıl kötü yönetildiği ortaya çıkarken, elde edilen ve daha bir çok eksiği olan FİFA’daki yabancı dosyaları ise herkesi şaşırttı.


Listede Akaminko  600 Bin Avro, Pinto 510 Bin Avro, Ben Khalifa 445 bin Avro, Boffin 438 Bin Avro ve Tanase 400 bin Avro ile Es-Es’den en çok alacağı oyuncular arasında bulunuyor.


Maddi olarak büyük sıkıntı içinde olan ve iç transferde mevcut takımdaki oyunculara para ödemekte zorlanan yönetim kurulunun bu dosyalardan nasıl kurtulacağı ise merakla bekleniyor.


 


YANLIŞ TRANSFERLER


Eskişehirspor’un FİFA’daki oyuncu dosyaları sırayı bekliyor.


Geçmiş dönemlerde yapılan yanlış transferlerin bedelini Eskişehirspor ödeyecek.


Her gelen yönetim günü kurtarmanın derdine düşerken, menajerlerin tavsiyeleri ile araştırmadan alınan futbolcular alacakları paralar için Eskişehirspor’u FİFA’ya verip alacakları için sıraya geçmiş durumda. Bu sözleşmeleri yapanların ise hiç Eskişehirspor’u ve takımın geleceğini düşünmediği bir kez daha ortaya çıktı.


LİSTE KARANLIK


Elde edilen ve daha bir çok eksik olan yabancı listesi oldukça karanlık.


İki kez Eskişehirspor’a gelen Akaminko  600 Bin Avro ile başı çekerken, Pinto 510 Bin Avro, Ben Khalifa 445 bin Avro, Boffin 438 Bin Avro ve Tanase 400 bin Avro ile en çok alacağı oyuncular arasında bulunuyor.


YAKLAŞIK 35 MİLYON


21 oyuncunun Eskişehirspor’dan alacağı TL olarak yaklaşık 35 milyonu buluyor. Bazıları 1 dakika bile görev almadan Eskişehirspor7u FİFA’ya şikayet ederken mevcut yönetum bu tüm dosyalar için itirazda bulunacak


MERAK KONUSU


Kulübü yaşatmak için görev gelen Eskişehirspor yönetimi büyük bir kaos içinde kendini bulurken, mevcut takıma para bulmanın yanı sıra her gün arka arkaya gelen eski dosyalar ile de uğraş veriyor. Oldukça büyük rakamlardan oluşan oyuncu alacaklarına nasıl bir çözüm bulunacağı ise merakla bekleniyor.


TARAFTAR DA TEPKİLİ  


Liste karşısında gerek yönetim gerekse taraftar büyük şok yaşadı. Özellikle taraftarlar “Eskişehirspor bu kadar kötü yönetilemez. Kim geldi ise kulübü düşünmeyip oyuncuları düşünmüş. Böyle büyük paraları hangi takım veriyor. İnsanda vicdan olur ve takımın geleceği düşünülür. Ama bu sözleşmeleri yapanlar oyunculara çalışmış. Yazıklar olsun” dedi.

istikbalgazetesi.com

7.422 okunma

Yorum Yap

4 Temmuz 2020 Cumartesi

BALIKESİR MAÇI CUMARTESİ..

4 Temmuz 2020 Cumartesi

FATURA AĞIR OLDU

24 Haziran 2020 Çarşamba

Dijital Ralli Şampiyonası Başlıyor

23 Haziran 2020 Salı

YÖNETİM TOPLANDI

23 Haziran 2020 Salı

Spora Başlarken Dikkat

8 Haziran 2020 Pazartesi

İÇ TRANSFERE ACİL 3 MİLYON GEREK

online ziyaretçi: 1547
 
yukarı