Anadolu Üniversitesi Futbol Takımı geri sayıma geçti - Eskişehir Haberler

Anadolu Üniversitesi Futbol Takımı geri sayıma geçti

Anasayfa / Spor
Anadolu Üniversitesi Futbol Takımı geri sayıma geçti

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Anadolu Üniversitesi Futbol Takımı 30 Haziran’da antrenmanlara başlamayı planlıyor. Antrenör Murat Kola yaptığı açıklamada, 29 Haziran Pazartesi günü takımın COVID-19 testinden geçirilerek olumsuz bir sonuç çıkmaması halinde 30 Haziran’da antrenmanlara başlamayı planladıklarını ifade etti.

Takım COVID-19 testinden geçecek

COVID-19 salgını dolayısıyla yaşanan pandemi süreci dünyada olduğu gibi Türkiye’de de spor organizasyonlarını etkilemişti. Yeni normalleşme süreci ile birlikte Türkiye Futbol Federasyonu’nun 19 Mart’ta tatil edilen Bölgesel Amatör Lig’in 18 Temmuz’da yeniden başlayacağını duyurması üzerine Anadolu Üniversitesi Futbol Takımı da takım halinde antrenmanlara başlamayı planlıyor. Antrenör Murat Kola yaptığı açıklamada, 29 Haziran günü oyuncuların COVID-19 testinden geçmesi için Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurduklarını ifade ederek test sonuçlarının negatif çıkması halinde 30 Haziran Salı günü antrenmanlara başlamayı planladıklarını söyledi.

Bölgesel Amatör Lig 6. Grup’ta yer alan Anadolu Üniversitesi Futbol Takımı, ligde son olarak 15 Mart’ta Haymana Belediye Spor deplasmanında sahaya çıkıp ve rakibini 2-0 mağlup etmeyi başarmıştı. Ligde 33 puanla 7’nci sırada bulunan Anadolu Üniversitesi, kalan 4 karşılaşmayı da kazanarak sezonu tamamlamayı hedefliyor. Öte yandan Antrenör Murat Kola önümüzdeki sezon için de planların yapılması gerektiğini vurguladı.

 

5.851 okunma

Yorum Yap

4 Temmuz 2020 Cumartesi

BALIKESİR MAÇI CUMARTESİ..

4 Temmuz 2020 Cumartesi

FATURA AĞIR OLDU

24 Haziran 2020 Çarşamba

ALTAY MAÇI HAZIRLIKLARIMIZ BAŞLADI

24 Haziran 2020 Çarşamba

Dijital Ralli Şampiyonası Başlıyor

23 Haziran 2020 Salı

YÖNETİM TOPLANDI

16 Haziran 2020 Salı

ERZURUM’A 2 OTOBÜS

15 Haziran 2020 Pazartesi

ALT YAPIDA MERAKLI BEKLEYİŞ VAR

online ziyaretçi: 1556
 
yukarı