İÇ TRANSFERE ACİL 3 MİLYON GEREK - Eskişehir Haberler

İÇ TRANSFERE ACİL 3 MİLYON GEREK

Anasayfa / Spor
İÇ TRANSFERE ACİL 3 MİLYON GEREK

Yönetim iç transferde anlaşma yaptığı oyunculara imza attırmak için acil para arayışına geçti. Hemen hemen tüm futbolcular geçmiş dönemden alacaklarını isterken, teklifi kabul eden ve imzaya hazırlanan oyuncular da para bekliyor.

Şehirden hiç bir destek bulamayan Eskişehirspor yönetimi oyunculara peşinat ve biraz da eski alacaklarının ödemesi için an az ilk etapta 3 milyon TL aradığı öğrenildi.

Bu hafta sıkıntılıları çözmek zorunda olan ve kaynak arayışına geçen yönetim para bulursa ön anlaşma yaptığı oyunculara imza attırarak ceplerine para koyacak.

TRANSFER YASAĞI VAR


2 dönem transfer yasağı olduğu için sezona yine transfer yapamadan girecek olan Kırmızı Şimşeklerde yönetim mevcut kadrodaki oyuncuları elde tutmak için büyük çaba sarf ediyor.


12 OYUNCU İLE GÖRÜŞME YAPILDI


Yeni sezon için yönetim öncelikle sözleşmesi eren kaptan Sezgin Coşkun’un yanı sıra kaleciler Ekrem Kılıçarslan ve Melih Ağa ile birlikte  Erdal Akdari, Mevlüt Çelik, Mehmet Feyzi Yıldırım, Hasan Ulaş Uygur, Tolga Yakut, Onur Bayramoğlu, Kıvanç Karakaş, Talha Erdoğan ve Alperen Kocabaş ile  masaya oturarak anlaşma zemini aradı.


BAZILARI SÜRE İSTEDİ


Tüm oyuncular yönetiminde öncelikli olarak önceki dönemden alacaklarını istemişti.  Bazı futbolcular ise anlamaya sıcak bakarken, bazıları ise teklifi düşünmek için süre istedi.


PARA ARANIYOR


Yönetim teklife sıcak bakan futbolcuların yanı sıra düşünmek için süre isteyen oyuncuları da ikna etmek için acil para arayışına geçti.


Şehirden hiç bir destek bulamayan Eskişehirspor yönetimi oyunculara peşinat ve biraz de eski alacaklarının ödemesi için an az ilk etapta 3 milyon TL aradığı öğrenildi.


HEMEN İMZA ATTIRACAK


Bu hafta içi maddi sıkıntıları çözmek isteyen ve bu konuda arayışta olduğu öğrenilen Eskişehirspor yönetimi maddi sorunları çözerse anlaşma yaptığı oyunculara da tek tek imzaları attıracak.

 

istikbalgazetesi.com

6.345 okunma

Yorum Yap

4 Temmuz 2020 Cumartesi

BALIKESİR MAÇI CUMARTESİ..

4 Temmuz 2020 Cumartesi

FATURA AĞIR OLDU

24 Haziran 2020 Çarşamba

ALTAY MAÇI HAZIRLIKLARIMIZ BAŞLADI

24 Haziran 2020 Çarşamba

Dijital Ralli Şampiyonası Başlıyor

23 Haziran 2020 Salı

YÖNETİM TOPLANDI

16 Haziran 2020 Salı

ERZURUM’A 2 OTOBÜS

15 Haziran 2020 Pazartesi

ALT YAPIDA MERAKLI BEKLEYİŞ VAR

online ziyaretçi: 1108
 
yukarı