“TAMAMEN ALT YAPIYA DÖNÜYORUZ” - Eskişehir Haberler

“TAMAMEN ALT YAPIYA DÖNÜYORUZ”

Anasayfa / Spor
“TAMAMEN ALT YAPIYA DÖNÜYORUZ”

Akgören “Kulüpler birliği olarak Federasyona dertlerimizi anlattık. Federasyonda konuya vakıf. Özellikle ekonomik olarak ellerinden geleni yapacaklarını söylediler. Ligi başlatacaklar ama her şey karma karışık” dedi.

“KULÜPLER BATMIŞ DURUMDA”

Akgören tüm kulüplerin büyük sıkıntı da olduğunu da söyleyerek “Bütün kulüpler ekonomik olarak batmış durumda. Toplantıda herkes dertlerini anlattı. Federasyon yetkilileri de  çok fazla bir şey yapamayacaklarını söyledi. Çok net bir durum da yok. Bizim ligin başlaması net” dedi.

“PROJEYİ SUNDUK”

Alt yapı için gerekli projeyi sunduklarını da belirten Başkan Akgören “Alt yapı için sunduğumuz projeyi Temmuz ayında karara varacaklar. Bir çok proje sunulmuş hepsi değerlendirilecek. Projemizle ilgili çok şey anlattık iyi şeyler olacağına inanıyorum.

“ALT YAPIYA DÖNÜYORUZ”

Akgören “Tamamen alt yapıya dönüyoruz. Tesislerimizi yenilemeye çalışıyoruz. Türk futbolu için güzel şeyler yapmayı planlıyoruz ama bunların hepsi para. Dünyada büyük bir sıkıntı var. Federasyonun buna bir ciddi kaynak aktaracağı yönünde bir enerji almadım, çünkü onlarda da para yok” dedi.

istikbalgazetesi.com

10.548 okunma

Yorum Yap

4 Temmuz 2020 Cumartesi

BALIKESİR MAÇI CUMARTESİ..

4 Temmuz 2020 Cumartesi

FATURA AĞIR OLDU

24 Haziran 2020 Çarşamba

Dijital Ralli Şampiyonası Başlıyor

23 Haziran 2020 Salı

YÖNETİM TOPLANDI

23 Haziran 2020 Salı

Spora Başlarken Dikkat

online ziyaretçi: 1533
 
yukarı