Kadroyu Korumak İstiyoruz - Eskişehir Haberler

Kadroyu Korumak İstiyoruz

Anasayfa / Spor
Kadroyu Korumak İstiyoruz

Eskişehirspor Başkan Vekili Fatih Sezer, iç transferle ilgili “  . Biz yönetim olarak kendilerine teklif sunduk. Onlar da düşünmek için süre istediler. Görüşmelerimiz olumlu geçti”  dedi.


“OYUNCULAR İYİ NİYETLİ”


Eskişehirspor’un kemik kadrosunu korumak için çalışma içinde olduklarını belirten Sezer “Futbolcularımızla tesislerde görüşme yapıyoruz. Oyuncularımızın hepsi iyi niyetliler. Biz yönetim olarak kendilerine teklif sunduk. Onlar da düşünmek için süre istediler. Görüşmelerimiz olumlu geçti. Futbolcular bizlere yani yönetime güvendiklerini söylediler. Bizim onlara güven vermemiz onların karar vermesini daha da kolaylaştıracak. Kemik kadromuzu koruyarak yolumuza devam etmek istiyoruz” dedi. 


“ADIMLARIMIZI SAĞLAM ATACAĞIZ”


Fatih Sezer geleceği kurtarmak istediklerini belirterek  “Mücadeleci bir takım istiyoruz. Bunun yanında altyapıda geçmişte yapılan hataları yapmak istemiyoruz. Yetenekli oyuncuları altyapı sayesinde keşfedeceğiz. Altyapı için ciddi adımlar atacağız. Kurtuluş yolu altyapıdan geçiyor… Adımlarımızı sağlam atacağız” dedi…


“ONAY BEKLİYORUZ”


Sezer ayrıca alt yapı ile ilgili ise “Daha önce altyapı projesi konusunda Türkiye Futbol Federasyonuna raporumuzu sunduk. Onay ve destek verilirse pırıl pırıl bir altyapımız olacak. Eskişehirspor iyi bir altyapı ve yetiştiren bir takım halini alacaktır. TFF ile de bu konuda görüşmelerimizi her zaman sürdürüyoruz” dedi.

 

istikbalgazetesi.com

7.913 okunma

Yorum Yap

4 Temmuz 2020 Cumartesi

BALIKESİR MAÇI CUMARTESİ..

4 Temmuz 2020 Cumartesi

FATURA AĞIR OLDU

24 Haziran 2020 Çarşamba

Dijital Ralli Şampiyonası Başlıyor

23 Haziran 2020 Salı

YÖNETİM TOPLANDI

23 Haziran 2020 Salı

Spora Başlarken Dikkat

online ziyaretçi: 1301
 
yukarı