OYUNCULARIN DA İSTEĞİ VAR - Eskişehir Haberler

OYUNCULARIN DA İSTEĞİ VAR

Anasayfa / Spor
OYUNCULARIN DA İSTEĞİ VAR

Yeni sezon için kolları sıvayan Başkan Mustafa Akgören ve yöneticiler iç transferde sözleşmesi bitecek olan oyuncular ile tek tek masaya oturdu. 2 sezondur fedakarca formayı terleten oyuncuların büyük bölümü geçtiğimiz sezonlardan kalan paralarını istediği öğrenildi.

2 dönem transfer yasağı olduğu için oyuncuların hepsini kadroda tutmak isteyen yönetim  önümüzdeki günlerde bir görüşme daha yaparak teklifi kabul eden futbolculara imza attıracak.


Ayrıca bazı oyuncuların süper ligi istediği sızan haberler arasında. Yönetim ise oyunculara süper ligden teklif gelirse önlerini açacak ve talip olan takımlar ile masaya oturacak.


HEPSİ İLE GÖRÜŞME YAPILDI


2 dönem transfer yasağı olan Eskişehirspor’da yönetim yeni sezon için kolları sıvayarak sözleşmesi biten oyuncular ile tek tek masaya oturdu. 3 gündür tesislerde tüm oyuncular ile görüşen yönetim yeni sezon için teklif de bulundu.


FUBOLCULARIN GEÇMİŞ ALACAKLARINI İSTİYOR


Özellikle son iki sezondur fedakarca mücadele ettiklerini söyleyen futbolcuların Başkan Akgören ve yönetim kuruluna geçmiş dönemlerdeki alacaklarını istediği öğrenildi. Bir çok oyuncunun geçmiş dönemlerde verilen sözlerin tutulmadığını söylediği öğrenildi.


SÜPER LİG HAYALLERİ DE VAR


Bazı futbolcuların süper lig hayali olduğu da belirtildi. Yönetim ise süper ligden teklif gelmesi halinde  futbolcuların önünü açacağı ve teklif yapan kulüp ile de masaya oturacağı öğrenildi. Bu konuda taviz vermeyen yönetim hiçbir oyuncuyu takımdan bedelsiz yolmayacak.


KARAR VERECEKLER


Dün izin yapan oyuncular bugün ve yarın yönetime karar verecek. Bir çok oyuncunun menajeri ile temas halinde olduğu ve yönetimin yaptığı teklifi menajerlerine ilettiği öğrenildi. Eskişehirspor’un şartlarını kabul edecek olan futbolcular ile önümüzdeki günlerde yeni sözleşme imzalanacak.

 

istikbalgazetesi.com

5.890 okunma

Yorum Yap

4 Temmuz 2020 Cumartesi

BALIKESİR MAÇI CUMARTESİ..

4 Temmuz 2020 Cumartesi

FATURA AĞIR OLDU

24 Haziran 2020 Çarşamba

Dijital Ralli Şampiyonası Başlıyor

23 Haziran 2020 Salı

YÖNETİM TOPLANDI

23 Haziran 2020 Salı

Spora Başlarken Dikkat

online ziyaretçi: 1536
 
yukarı