Rektör Çomaklı ÜniESES’li öğrencilerle Eskişehirspor’a destek için tribündeydi - Eskişehir Haberler

Rektör Çomaklı ÜniESES’li öğrencilerle Eskişehirspor’a destek için tribündeydi

Anasayfa / Spor
Rektör Çomaklı ÜniESES’li öğrencilerle Eskişehirspor’a destek için tribündeydi

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı TFF 1. Ligde mücadele eden Eskişehirspor’a destek olmak ve moral vermek için tribündeydi. Ligin 26. Haftasında Yeni Eskişehirspor Stadyumu’nda gerçekleşen maçı izlemek için Anadolu Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri Koordinatörlüğü çatısı altındaki ÜniESES’li öğrenciler ile bir araya gelerek stadyuma doğru yola çıktı. Tribünde yerini alan Rektör Çomaklı ve ÜniESES’li öğrenciler, maç boyunca Eskişehirspor’a tezahüratları ile destek verdi. Eskişehirspor’un Anadolu Üniversitesi’ndeki temsiliyetini resmilestirmek için 62 yıl sonra Rektör Çomaklı’nin desteği ile bir öğrenci topluluğu olarak Üniversite Eskişehirspor ilişkilerini geliştirmek amacıyla çalışmalar yürüten ÜniESES, maç süresince coşkuyla Eskişehirspor-Giresunspor karşılaşmasını izledi.

Anadolu Üniversitesinin Eskişehirspor’a her zaman destek vereceğini belirten Rektör Çomaklı, bunun için tribünde yerlerini aldıklarını aktardı. Eskişehirsporlu futbolculara bir nebze de olsun moral kaynağı olmak istediklerine değinen Rektör Çomaklı, takımın zor zamanlardan geçtiğini bunu hep birlikte aşabileceklerine inandığını söyledi.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’ya maç sırasında Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selim Başar, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cem Işık ve Eskişehirspor Yönetimi eşlik etti. 

 

4.786 okunma

Yorum Yap

16 Mayıs 2020 Cumartesi

TFF’den Açıklama

16 Mayıs 2020 Cumartesi

GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

15 Mayıs 2020 Cuma

Çalışmalar Devam Ediyor

online ziyaretçi: 1222
 
yukarı