Kulüp Başkanımız TSYD üyeleriyle buluştu - Eskişehir Haberler

Kulüp Başkanımız TSYD üyeleriyle buluştu

Anasayfa / Spor
Kulüp Başkanımız TSYD üyeleriyle buluştu

Kulüp Başkanımız Mustafa Akgören, bugün Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin konuğu oldu. TSYD Eskişehir Şubesi sorumlusu Sadi Seda ve üyeleriyle bir araya gelen Kulüp Başkanımız, düzenlenen programda basın mensuplarıyla sohbet ederek, sorularını yanıtladı.

Duman Otel’de düzenlenen programda konuşan Başkanımız, Eskişehirspor’un dertlerini bilmeyen kimsenin kalmadığını belirterek, “Eskişehirspor çok zaman harcanması gereken bir yer. En büyük hedefimiz Eskişehirspor’un negatife giden imajını geri getirmek. Eskişehirspor’un uzun süreden bu yana kaybolan imajını kazanmak için çalışmalar yapıyoruz. Büyük bir camianın başında olduğumuzu zaten biliyorduk ama yaşadıkça daha çok önem vermemiz gerektiğinin farkına varıyoruz” diye konuştu.

 Takımımızın durumundan memnun olduğunu ifade eden Mustafa Akgören, “3-4 hafta sonra farklı bir takım ortaya çıkacak. 18 kişilik kadromuzdaki oyuncuların maç eksikleri var. Bu adamlar geçen senenin ilk devresinde oynadılar. Kondisyon eksikleri var, maç eksikleri var. Bu çocuklar ligin son çeyreğine girildiğinde daha savaşçı olacaklar, kimseye nefes aldırmayacaklar. Ben bu saatten sonra takımın yenileceğini düşünmüyorum. Biz en zor deplasmandan, Bursaspor deplasmanından çıktık. Herkes bu takımın düşmeyeceğine inandı. Bundan sonra her maç önceki maçtan daha önemli. Gençlerimize güveniyoruz” dedi.

 

2.249 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 765
 
yukarı