YÖNETİM TAŞ KESİLDİ - Eskişehir Haberler

YÖNETİM TAŞ KESİLDİ

Anasayfa / Spor

Teknik Direktör Fuat Çapa’nın açıklamaları, Toko ve Funes Mori gibi bekleyen dosyaların ödenip ödenmediği konusunda açıklama yapılmazken,  dün denetleme ve disiplin kurullarının yönetime kongre kararı alınması yönünde tekrar teklifte bulunduğu öğrenildi.

Eskişehirspor’da gözler dün teknik direktör Fuat Çapa’nın açıklamalarının ardından başkan Osman Taş’a çevrilmişti. Akşam saatlerine kadar herhangi bir açıklamada bulunmayan Çapa ve yönetimi sessizliğini korudu. Toko ve Funes Mori’ye ödeme yapılıp yapılmayacağı konusunda da herhangi net bir tavır ortaya konulmaması kafalarda yine soru işareti yarattı. Yönetimde Mete Yılmaz istifa ederken, dün de Umut Cumalı istifasını tesislere noter aracılığıyla gönderdi. Yöneticilerden Selim Demircioğlu ve Serhat Tunç ile imza yetkileri alındığı öğrenilen Mustafa Polat ve Mustafa Topkaya’dan ise herhangi bir açıklama çıkmadı..

Bilindiği gibi Eskişehirspor'da kongre kararı iptal edilmesine rağmen, yönetimin tamamının bu karara evet demediği için görüşmeler devam ediyor. Yönetim dün akşam saatlerinde tekrar bir araya gelirken, denetleme ve disiplin kurulunun yönetime kongreye gidilmesi yönünde öneride bulunduğu öğrenildi.

 

istikbalgazetesi.com

1.997 okunma

Yorum Yap

4 Ocak 2020 Cumartesi

Kamp Başladı

3 Ocak 2020 Cuma

PFDK’DEN YİNE CEZA

21 Aralık 2019 Cumartesi

Çalışmalar tamamlandı

21 Aralık 2019 Cumartesi

EOSB’den moral kahvaltısı

20 Aralık 2019 Cuma

6 GENÇ PROFESYONEL OLUYOR

20 Aralık 2019 Cuma

Eskişehirspor’a ceza

online ziyaretçi: 243
 
yukarı