İnönü’de Şampiyon Belli Oldu.... - Eskişehir Haberler

İnönü’de Şampiyon Belli Oldu....

Anasayfa / Spor

İnönü Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen 5. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası final maçı ve kapanış programı ile tamamlandı.

Eskişehir İnönü belediyesi tarafından beşincisi gerçekleştirilen Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvasının final karşılaşmasında Dereyalakspor’u 11-2’lik skorla eleyen Atletico Akpınar şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

Çok sayıda ilçe sakininin takip ettiği final karşılaşması saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlarken karşılaşması sonrası yapılan törende İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, turnuva şampiyonu Atletico Akpınar takımına ve turnuva ikincisi Dereyalakspor’a kupalarını verdi. Törende sporcuların kupa ve madalyalarını takdim eden Başkan Bozkurt,  göstermiş oldukları başarıdan dolayı kutlayarak katılımcı tüm takım ve sporculara teşekkürlerini dile getirdi.

İnönü Belediyesi Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası Şampiyonu Atletico Akpınar olurken, ikinci Dereyalakspor, gol krallığını Atletico Akpınar takımından 29 golle İsmail Yıldız, turnuvanın en centilmen takım ünvanını ise Gençlerbirliği takımı kazandı. Takımların madalya plaketlerini Belediye Başkanı ile birlikte İnönü Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Hamamcı, Belediye Meclis Üyeleri Tahsin Çelik, Basri Söğüt ve Muhtarlar sporculara takdim etti.

Başkan Bozkurt maçları yöneten hakem Zeki Koç'un yanı sıra sağlık görevlilerini de unutmadı ve katkılarından dolayı birer plaket takdim etti.

1.799 okunma

Yorum Yap

27 Ocak 2020 Pazartesi

Afyonda 2 puan bıraktık!

27 Ocak 2020 Pazartesi

SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ

9 Ocak 2020 Perşembe

Destek Verenlere Teşekkür

9 Ocak 2020 Perşembe

Kampta Çalışmalar Devam Ediyor

online ziyaretçi: 340
 
yukarı