YÖNETİM DEVRETMEYE HAZIR! - Eskişehir Haberler

YÖNETİM DEVRETMEYE HAZIR!

Anasayfa / Spor

Dün öğle saatlerinde basın toplantısı düzenleyen ve Eskişehirspor yönetimine talip olan grup adına konuşan Doç. Dr. Adnan Sevim, “Kulübün borçları konusunda gerekli çalışmaları yaptık. Bu göreve talip olmamızın temel sebebi, öncelikle kendi imkânlarımız. Futbolcuların alacaklarını en hızlı bir şekilde tasfiye edeceğiz.

Zaman birlik zamanı, başka Eskişehirspor yok.” dedi.

Bu açıklamanın üzerine mevcut yönetim de tesislere davet ettiği taliplilerle bir görüşme yaptı ve Eskişehirspor yönetiminin görevi devretmeye hazır olduğu belirtildi. Eskişehirspor Mali Sorumlusu Mehmet Şimşek; “Biz pazartesi Toko’yu çözeriz dediğiniz an yönetimi hemen veririz. Hemen bir saat içinde bile göreve başlayabilirsiniz. Biz bu konunda gerekeni yaparız” derken, Yönetime talip olduklarını açıklayan Doç. Dr. Adnan Sevim ise “Resmi bir yönetim varken bu konuyu çözmemiz çok doğru olmaz. Lütfen hiçbir oyuncuyu satmayalım” ifadelerini kullandı.

istikbalgazetesi.com

Öte Yandan Görüşme ile ilgili kulubümüzün resmi sitesinde Kamuoyuna başlığı ile şu duyuru yayınladı

Bugün Eskişehirspor yönetimine talip olduğunu ifade eden Doç.Dr.Adnan Sevim ve Hüseyin Dinç İle yöneticilerimiz arasında tesislerde gerçekleşen toplantıda Eskişehirspor'un acil sorunları hakkında bilgi aktarıldı. FIFA şikayeti nedeniyle 6 puan silme cezası gerektiren Toko Nzuzi dosyasının Pazartesi günü halledilmesi gerektiği kendilerine iletildi. Sevim, henüz bir kongre kararının bile olmadığını, resmî  göreve gelmeden bir ödeme yapmanın mümkün olmayacağını ifade etti. Bunun üzerine, Toko sorununu çözeceklerini söylemeleri halinde kendilerine icra kurulu olarak resmî bir kararla görev vereceklerini ve kongre kararını derhal alacaklarını ifade eden yönetim kurulumuza cevaben "Tek başlarına karar vermelerinin mümkün olmadığını, konuyu istişare ederek dönüş yapacaklarını" ifade ettiler. 
Kamuoyuna duyurulur.

 

Eskişehirspor Yönetim Kurulu 

 

2.180 okunma

Yorum Yap

27 Ocak 2020 Pazartesi

Afyonda 2 puan bıraktık!

27 Ocak 2020 Pazartesi

SEFERBERLİK İLAN EDİLDİ

9 Ocak 2020 Perşembe

Destek Verenlere Teşekkür

9 Ocak 2020 Perşembe

Kampta Çalışmalar Devam Ediyor

online ziyaretçi: 409
 
yukarı