U17 Milli Takımı, Slovakya’yı 3-1 yendi - Eskişehir Haberler

U17 Milli Takımı, Slovakya’yı 3-1 yendi

Anasayfa / Spor

U17 Milli Takımımız, Viktor Bannikov Turnuvası ikinci maçında Slovakya'yı 3-1 yendi. Milli Takımımızın gollerini 32.dakikada Ömer Faruk Beyaz, 45 ve 80. dakikalarda İsmail Zehir atarken, Slovakya'nın golünü 73. dakikada Christian Veliky kaydetti. Grubumuzdaki diğer karşılaşmada Belarus, Litvanya'yı 1-0 yendi. U17 Milli Takımı, Viktor Bannikov Turnuvası son grup maçında 29 Ağustos Perşembe günü Belarus ile karşılaşacak.

Stat: Borispol Stadium

Hakemler: Artem Mykhayliuk, Yevhen Slusar, Dmytro Stupak, Andriy Goncharuk

Türkiye: Ahmet Çağrı Güney, İsmail Zehir, Abdullah Şahindere, Bartuğ Elmaz, Ömer Faruk Beyaz, Abdullah Soğucak (Dk.55 Selman Faruk Dibek), Kaan Öztürk (Dk.41 Tuğbey Akgün), Abdülsamet Kaya (Dk.41 Ömer Turan Görgüç), Ahmetcan Kaplan, Furkan Yasa (Dk.80 Ahmet Gülay), Kadir Arslan

Slovakya: Filip Balaz, Daniel Szalma, Sebastian Kosa, Thomas Kotlar (Dk.53 Alex Molcan), Rudolf Bozik, Lucas Demitra (Dk.66 Samuel Hason), Daniel Smith (Dk.53 Filip Bobrovsky), Lukas Secansky (Dk.53 Dominik Snajder), Adrian Lehotsky (Dk.75 Vladimir Kanuch), Marian Smatlak (Dk.66 Christian Veliky), Marek Svec (Dk.53 Lukas Fiantok)


U17 Milli Takımı'nın Viktor Bannikov Turnuvası aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Ahmet Çağrı Güney (Bursaspor), Atalay Gökçe (Gençlerbirliği)

Defans: Ahmet Gülay (Beşiktaş A.Ş.), Kadir Arslan (Bursaspor), Emin Bayram (Galatasaray A.Ş.), Yusuf Erdem Gümüş (Galatasaray A.Ş.), Abdullah Şahindere (Gençlerbirliği), Ahmetcan Kaplan (Trabzonspor A.Ş.), Furkan Yaşa (Kasımpaşa A.Ş.)

Orta Saha: Yiğit Emre Çeltik (Altınordu A.Ş.), İsmail Zehir (Galatasaray A.Ş), Abdullah Soğucak (Altınordu A.Ş.), Tuğbey Akgün (Bursaspor), Ömer Turan Görgüç (Bursaspor), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Bartuğ Elmaz (Galatasaray A.Ş.), Selman Faruk Dibek (Galatasaray A.Ş.), Kaan Öztürk (Fenerbahçe A.Ş.)

Forvet: Efecan Barlık (Medipol Başakşehir FK), Abdulsamet Kaya (Konyaspor)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Yıldırım

A GRUBU / GROUP A

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. İSRAİL

2

2

0

0

11

0

11

6

2. UKRAYNA

2

2

0

0

6

3

3

6

3. LETONYA

2

0

0

2

1

7

-6

0

4. AZERBAYCAN

2

0

0

2

2

10

-8

0

B GRUBU / GROUP B

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. TÜRKİYE

2

1

1

0

4

2

2

4

2. BELARUS

2

1

0

1

2

2

0

3

3. SLOVAKYA

2

1

0

1

3

4

-1

3

4. LİTVANYA

2

0

1

1

1

2

-1

1


 

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

26.08.2019 - 17.00

Ukrayna

2-1

Letonya

Bucha

26.08.2019 - 17.00 

Azerbaycan

0-6

İsrail

Bannikov

26.08.2019 - 17.00 

Türkiye

1-1

Litvanya

Borispol

26.08.2019 - 17.00

Slovakya

2-1

Belarus

Obuchov

27.08.2019 - 17.00

Ukrayna

4-2

Azerbaycan

Bucha

27.08.2019 - 17.00

İsrail

5-0

Letonya

Bannikov

27.08.2019 - 17.00

Türkiye

3-1

Slovakya

Borispol

27.08.2019 - 17.00

Belarus

1-0

Litvanya

Obuchov

29.08.2019 - 17.00

İsrail

-

Ukrayna

Bucha

29.08.2019 - 17.00

Letonya

-

Azerbaycan

Bannikov

29.08.2019 - 17.00

Belarus

-

Türkiye

Borispol

29.08.2019 - 17.00

Litvanya

-

Slovakya

Obuchov

30.08.2019 - 15.00

7.lik Maçı

-

A4-B4

Bucha

30.08.2019 - 15.00

5.lik Maçı

-

A3-B3

Borispol

30.08.2019 - 15.00

3.lük Maçı

-

A2-B2

Obuchov

30.08.2019 - 17.00

Final Maçı

-

A1-B1

Bannikov

 

 

1.237 okunma

Yorum Yap

14 Eylül 2019 Cumartesi

Fuat Çapa’dan veda mesajı

14 Eylül 2019 Cumartesi

KOCAMAN’DAN GÜMÜŞ MADALYA

14 Eylül 2019 Cumartesi

Türkiye Rallisi’nde Lappi Lider

12 Eylül 2019 Perşembe

VE ÇAPA BIRAKTI...

12 Eylül 2019 Perşembe

Eskişehirspor Yönetiminden Açıklama

11 Eylül 2019 Çarşamba

ŞAKİR ACET MİLLİ TAKIMDA

11 Eylül 2019 Çarşamba

Buğra Çağlıyan Milli Takımda

11 Eylül 2019 Çarşamba

MOLDOVA 0-4 TÜRKİYE

9 Eylül 2019 Pazartesi

KONGRE RESMEN İPTAL

9 Eylül 2019 Pazartesi

Yaz Spor Okulları Tamamlandı

5 Eylül 2019 Perşembe

İnönü’de Şampiyon Belli Oldu....

4 Eylül 2019 Çarşamba

Kongre kararı alındı

2 Eylül 2019 Pazartesi

Evimizde Kaybettik

1 Eylül 2019 Pazar

Çalışmalar tamamlandı

28 Ağustos 2019 Çarşamba

Kadroda Daralmaya Gidildi

28 Ağustos 2019 Çarşamba

Bursaspor maçı hazırlıkları başladı

28 Ağustos 2019 Çarşamba

Taraftarımızın dikkatine

25 Ağustos 2019 Pazar

Çalışmalar tamamlandı

24 Ağustos 2019 Cumartesi

Çalışmalar Devam Ediyor

24 Ağustos 2019 Cumartesi

Geleceğin futbolcu adayları mezun oldu

24 Ağustos 2019 Cumartesi

Minik tenisçiler sertifikalarını aldı

24 Ağustos 2019 Cumartesi

BAKANLIK VE TFF’DEN EMİNE BULUT KARARI

20 Ağustos 2019 Salı

Ibrahim Sissoko, Eskişehirspor’da!

20 Ağustos 2019 Salı

Altyapıda toplu sonuçlar

online ziyaretçi: 260
 
yukarı