SÖZLER TAM OLARAK TUTULMAMIŞTI - Eskişehir Haberler

SÖZLER TAM OLARAK TUTULMAMIŞTI

Anasayfa / Spor

Bugün Eskişehirspor için oldukça önemli gün.

Maddi sıkıntıların sürdüğü Eskişehirspor’da geri dönen Başkan Osman Taş geçtiğimiz hafta İstanbul’da kaynak aramış ve Perşembe günü önce yönetim, ardından da teknik direktör Fuat Çapa  ile toplantı yaparak Cuma günü için de ödeme sözü vermişti.


Cuma günü verilen sözler tam olarak yerine getirilemezken, sadece Emre Güral ve yabancı oyunculardan bazılarına ödeme yapıldı.

TOPKAYA TARİH VERDİ

Eskişehirspor basın sözcüsü Mustafa Topkaya geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama da “Cuma günü ise maalesef  sorunların hiçbirine biz çözüm üretilemediğini gördük. Bunun sebebinin de işte işlemlerin yetişmediğini, yurt dışından da bazı yatırımcıların olacağını ve bu işlerin yetişmediğini bize ifade etti. Pazartesi, Salı günü bu işlemlerin tamamlanacağını söyledi” dedi.

MERAK EDİLİYOR

Bugün başkan Osman Taş’ın yönetim ile toplantı yaparak maddi sorunları çözmesi bekleniyor. Aksi takdirde bazı yöneticilerin sözlerin tutulmadığı için yönetimden istifa edeceği yada genel kurul kararı alınacağı sızan haberler arasında. Ayrıca Adana maçı öncesi zor ikna edilen teknik direktör Fuat Çapa’nın da yönetimin sözünü tutması oyunculara para verilmediği takdirde görevi bırakacağı öğrenildi. Başkan Osman Taş’ın ise bugün sorunlar çözüp çözmeyeceği merakla bekleniyor.

 

istikbalgazetesi.com

1.782 okunma

Yorum Yap

4 Ocak 2020 Cumartesi

Kamp Başladı

3 Ocak 2020 Cuma

PFDK’DEN YİNE CEZA

online ziyaretçi: 405
 
yukarı