Vali Çakacak, Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti - Eskişehir Haberler

Vali Çakacak, Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

Anasayfa / Spor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Özdemir Çakacak, sporun birleştirici özelliğine vurgu yaptı.
İl Müdürü Ali Osman Tatlısu’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Çakacak, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spora yönlendirmek ve sporun bir yaşam kültürü haline getirilmesini sağlamak adına önemli çalışmalar yapıldığını aktardı.

Vali Çakacak, “Ülkemizi emanet edeceğimiz gençlerimizi iyi eğitimli, donanımlı, bilgi ve beceri düzeyi yüksek bireyler olarak geleceğe hazırlamak temel hedefimizdir. Gençlerin topluma yararlı bir insan olarak yetiştirilmesini sağlamak hepimizin en öncelikli görevidir. " diye konuştu.

Hareketli olmanın ve sosyal faaliyetler içerisinde bulunmanın faydalarından bahseden Vali Çakacak, gençlerimizin sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerin içinde yer alması ve her gencin bir spor dalıyla aktif olarak ilgilenmesi gerektiğini ifade etti. İl Müdürü Tatlısu’ya verdiği bilgiler için teşekkür eden Vali Çakacak, Eskişehir'in her alanda gelişerek büyüdüğünü söyledi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Tatlısu ise spor tesisleri, devam eden projeler ve kurum faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Temel ilkelerinin tüm vatandaşların spor yapmasını sağlamak olduğunu bildiren Müdür Tatlısu, spor faaliyetleri düzenlemenin yanı sıra gençlerin boş zamanlarını değerlendirmek için, gençlik merkezince tiyatro, bilgisayar, yabancı dil, el sanatları, model uçak ve çeşitli müzik enstrümanları çalma kursları düzenlediklerini konuşmasında belirtti.

Kurumdaki birimleri gezen Vali Çakacak, personelle tek tek tanışarak onlara çalışmalarında başarılar diledi. Daha sonra ziyaretini sonlandıran Vali Çakacak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden ayrıldı

1.187 okunma

Yorum Yap

19 Ocak 2019 Cumartesi

Taraftarımıza indirim

18 Ocak 2019 Cuma

SPOR İÇİN 24 SAAT HİZMET

18 Ocak 2019 Cuma

YETENEK TARAMASINDA 3. ETAP

18 Ocak 2019 Cuma

Hazırlıklar Devam Ediyor

17 Ocak 2019 Perşembe

“5-6 DOSYA KALDI”

16 Ocak 2019 Çarşamba

İMZA SEFERBERLİĞİ

15 Ocak 2019 Salı

Antalya kampı sona erdi

15 Ocak 2019 Salı

SARAR SPOR TEAKWONDO KONYADA

26 Aralık 2018 Çarşamba

2018’de TURKSPORU zirveden inmedi

24 Aralık 2018 Pazartesi

Eskişehir’de Kazanan Çıkmadı

online ziyaretçi: 181
 
yukarı