CHP’nin Biden sevdası Bayrakçı’yı çileden çıkardı: Satılmış sizsiniz ulan - Eskişehir Haberler

CHP’nin Biden sevdası Bayrakçı’yı çileden çıkardı: Satılmış sizsiniz ulan

Anasayfa / Magazin
CHP’nin Biden sevdası Bayrakçı’yı çileden çıkardı: Satılmış sizsiniz ulan

CHP'li Ahmet Ünal Çeviköz'ün ABD'nin yeni seçilen Başkanı Joe Biden ile ilgili 'Beklentimiz Türk demokrasisi vurgusu yapması' sözleri CHP'ye yakın anketçi Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı'yı çileden çıkardı. Bayrakçı Biden'ın 'Muhalefetle bu siyasi iktidarı devireceğiz' sözünü hatırlatarak "Bazıları bana diyor ki 'Satıldın', satılmış sizsiniz ulan." dedi.

Sonar araştırma şirketinin sahibi Hakan Bayrakçı, ABD Başkanı seçilen Joe Biden'ın Türkiye'ye ayar vermesi beklentisi içine giren zihniyete sert tepki gösterdi.

CHP'NİN KÖŞELİ JETONU

CHP'nin toplumu okumadan geri kaldığını söyleyen Bayrakçı "Türkiye'de yükselen iki değer var. Milliyetçilik ve Atatürkçülük. Bütün Türkiye'de yapılan araştırmalarda bu var. Araştırmalarda, sosyalistim ve solcuyum diyen yüzde 4,5 tüm Türkiye'de ya bu nasıl köşeli jetondur." dedi.

"BIDEN TÜRKİYE'Yİ SEVMİYOR. BIDEN KiM KARDEŞİM YA"

Bayrakçı Biden'ın kökten Türk düşmanı olduğunu hatırlatarak "Biden demiş ki bir çeşit darbeyle deviremedik. Muhalefetle birlikte devireceğiz diyor. Sorunca da az oy alıyorsanız. Türk milleti böyle diyorlar. Yok ya, sen bu millete bir şey diyemezsin, suçlayamazsın. Biden "Muhalefetle bu siyasi iktidarı devireceğiz" dedi. Önceden tebrik ederler, sonra da CHP'li Ünal Çeviköz de mesaj yolluyor Biden'a şunu demesini bekliyor. Sana be, bize ne be, Biden Türkiye'yi sevmiyor. Biden kim kardeşim ya, bir konuşması var. Türkiye şunu yaptı bunu yaptı diyor. Kuzey Suriye'de Türkiye öyle bir şey yaptı ki seçilirsem bunun hesabını soracağım diyor. Tuh Allah belanı, CHP'ye rakip gerekmiyor. Kırılamaz bir rekoru kırdılar iktidarın aldığı oyun her zaman yarısını aldı." ifadelerini kullandı.

 

2.566 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 332
 
yukarı