İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, İnönü İlçesini Ziyaret Etti - Eskişehir Haberler

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, İnönü İlçesini Ziyaret Etti

Anasayfa / Eğitim
İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, İnönü İlçesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, ilçe ziyaretleri kapsamında İnönü ilçesini ziyaret etti.

İnönü Kaymakamı Rumeysa Sena Kurt ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Büyük ile görüşen İl Milli Eğitim Müdürümüz Cırıt, ilçedeki eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Daha sonrasında yapımı devam eden İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu ve spor salonunda incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ardından İnönü Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Esme Tokatlı koordinesinde yürütülen ve Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirilen "Yedi Şehir Ayak İzleri ve Renkler" adlı e-twinning projesinde yer alan öğretmen ve öğrencilerin belgelerini vererek, kendilerini tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak koronavirüs tehdidine karşı gereken her türlü önlemleri aldıklarını belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Cırıt, "Yüz yüze eğitimin başlamasının mutluluğunu öğrencilerimizle birlikte bizler de yaşıyoruz. Tüm okullarımızda tedbirlerimizi en üst düzeyde aldık. Oluşabilecek muhtemel olumsuzlukları önleme adına tüm öğretmenlerimiz gerekli alt yapı ve bilgi birikimlerine sahipler." dedi.

 

1.079 okunma

Yorum Yap

17 Nisan 2021 Cumartesi

ÖZGÜVEN EKSİKLİĞİ HAKKINDA

10 Nisan 2021 Cumartesi

ÖĞRENME VE HAFIZAYA ALMA

5 Nisan 2021 Pazartesi

KENDİMİZİ Mİ KANDIRIYORUZ!

5 Mart 2021 Cuma

HAYAT ORMANI

19 Şubat 2021 Cuma

DERS VE MÜZİK

5 Ekim 2020 Pazartesi

ANNE-ÇOCUK VE EĞİTİM

online ziyaretçi: 626
 
yukarı