Anadolu Üniversitesinden bir iş birliği daha - Eskişehir Haberler

Anadolu Üniversitesinden bir iş birliği daha

Anasayfa / Eğitim
Anadolu Üniversitesinden bir iş birliği daha

Anadolu Üniversitesi, Sarar Grup ve Petrol Ofisi arasında, Anadolu Üniversitesi personellerinin Petrol Ofisi istasyonlarında faydalanabilecekleri indirim ve avantajları kapsayan bir iş birliği protokolü imzalandı. Senato Salonunda 4 Kasım günü gerçekleştirilen imza törenine; Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Sarar Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve Petrol Ofisi CMO’su Beril Alakoç ve diğer ilgililer katıldı.

İmzalanan protokol kapsamında Anadolu Üniversitesi’nin yaklaşık olarak 7 bin personeli, Petrol Ofisi’nin sadakat kartı Positive Card ile Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt ihtiyaçlarını indirimli olarak karşılayabilecek.

Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı: “Bu protokol neticesinde çalışanlarımıza imkânlar sağlanacak”

İmzalanan protokolün Anadolu Üniversitesine fayda sağlayacağını belirten Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, “Cemalettin Sarar beyefendi, yalnızca Eskişehir’in değil, uluslararası arenada bu milletin önemli değerlerinden ve temsilcilerinden biri olarak bulunmakta. Biz de kendisi ve ekibinin yapmış olduğu bir teklif sonucunda buradayız. Aslında bugün imzalanan, üniversitemiz adına fayda sağlayacağını düşündüğümüz bir iş birliğidir. Cemalettin Sarar’a, ekibine ve Petrol Ofisi’ne çok teşekkür ediyorum. Çünkü yapılan bu protokol neticesinde çalışanlarımıza imkânlar sağlanacak. Tüm çalışma arkadaşlarım adına ayrıca teşekkürlerimi dile getiriyorum. Bu arada iş birliği yaptığımız firmalar, Türkiye ve dünya genelinde söz sahibi olan kurumlar. İnşallah daha da ilerleteceğimizi düşünüyoruz. Bizim de katkılarımızın olmasını ümit ediyoruz. Bizler de nihayetinde, Türkiye’nin tüm çalışanlarının oluşturmuş olduğu hazineden pay alan kurumuz. Bu da bizim için bir yükümlülüktür. Türkiye’nin gelişimine katkı yapmaya hazırız.” şeklinde konuştu.

Petrol Ofisi CMO’su Beril Alakoç: “Petrol Ofisi olarak, Türkiye’nin gelişimine yatırım yapmak üzere çalışıyoruz”

Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmak için bu tarz işbirliklerini desteklediklerini aktaran Petrol Ofisi CMO’su Beril Alakoç, “Petrol Ofisi olarak, geleceğe yatırım yapmak, Türkiye’nin gelişimine yatırım yapmak üzere çalışıyoruz. Ben her iki tarafa da çok teşekkür ediyorum. Üniversite personellerine yardımcı olarak ülkenin gelişimine dolaylı da olsa fayda sağlamak istiyoruz.” dedi.

Cemalettin Sarar: “Anadolu Üniversitesine yardımcı olabilirsek bizden mutlusu olamaz”

İşbirliğinde emeği geçen herkese teşekkürlerini dile getiren Sarar Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar, “Memlekete, devlete ve millete faydalı olalım diye çalışıyoruz. İnşallah Anadolu Üniversitesine de yardımcı olabilirsek bizden mutlusu olamaz. Bu anlamda çalışmada yardımcı oldukları için aileme ve ekibime teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

 

2.210 okunma

Yorum Yap

25 Haziran 2020 Perşembe

SINAVLAR

25 Haziran 2020 Perşembe

SINAVLAR

20 Haziran 2020 Cumartesi

Sayılarla Uzaktan Eğitim

online ziyaretçi: 1400
 
yukarı