Anadolu Üniversitesi Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda - Eskişehir Haberler

Anadolu Üniversitesi Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda

Anasayfa / Eğitim
Anadolu Üniversitesi Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda

Türkiye Verimlilik Vakfının katkılarıyla bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Verimlilik ve Teknoloji 2019 Fuarı’na Anadolu Üniversitesi de katıldı. Türkiye’nin önde teknoloji kurumlarının yer aldığı ve 31 Ekim - 3 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuarda Anadolu Üniversitesi; SODİGEM, ANASAM, BAUM, Açıköğretim Sistemi ve Arinkom Teknoloji Transfer Ofisi ile yer aldı.  31 Ekim Perşembe günü ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen açılış törenine Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın yanı sıra Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı da katıldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, yoğun bir ziyaretçi ilgisi ile karşılaşan Anadolu Üniversitesi stantlarını ziyaret etti. Rektör Prof. Dr. Çomaklı ile birlikte stantları gezen TBMM Başkanı Mustafa Şentop, ANASAM ve SODİGEM’in çalışmalarına özel ilgi gösterdi.

ANASAM 8 dilde yayınlanan PKK Terör Örgütü ve 3 dilde yayınlanan Barış Pınarı Harekatı çalışmalarıyla; SODİGEM Sosyal Ağlar ve Dijital Oyunlar, Tehlikeli Dijital Oyunlar ve Dijital Bir Terör Örgütü olarak FETÖ çalışmalarıyla; BAUM Blockchain ile Ziyaretçi Takibi ve Arttırılmış Gerçeklik Yöntemi ile Eğitim Materyallerinin Hazırlanması çalışmalarıyla yer alırken, Açıköğretim Sisteminin e-sertifika programları, Akadema programları, dijital öğretim platformu e-kampus ve Anadolu Mobil uygulamaları ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Fuar, 3 Kasım Pazar gününe kadar ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaret edilebilir.

2.244 okunma

Yorum Yap

25 Haziran 2020 Perşembe

SINAVLAR

25 Haziran 2020 Perşembe

SINAVLAR

20 Haziran 2020 Cumartesi

Sayılarla Uzaktan Eğitim

online ziyaretçi: 1250
 
yukarı