Anadolu Üniversitesi Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda - Eskişehir Haberler

Anadolu Üniversitesi Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nda

Anasayfa / Eğitim

Türkiye Verimlilik Vakfının katkılarıyla bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Verimlilik ve Teknoloji 2019 Fuarı’na Anadolu Üniversitesi de katıldı. Türkiye’nin önde teknoloji kurumlarının yer aldığı ve 31 Ekim - 3 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuarda Anadolu Üniversitesi; SODİGEM, ANASAM, BAUM, Açıköğretim Sistemi ve Arinkom Teknoloji Transfer Ofisi ile yer aldı.  31 Ekim Perşembe günü ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen açılış törenine Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın yanı sıra Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı da katıldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, yoğun bir ziyaretçi ilgisi ile karşılaşan Anadolu Üniversitesi stantlarını ziyaret etti. Rektör Prof. Dr. Çomaklı ile birlikte stantları gezen TBMM Başkanı Mustafa Şentop, ANASAM ve SODİGEM’in çalışmalarına özel ilgi gösterdi.

ANASAM 8 dilde yayınlanan PKK Terör Örgütü ve 3 dilde yayınlanan Barış Pınarı Harekatı çalışmalarıyla; SODİGEM Sosyal Ağlar ve Dijital Oyunlar, Tehlikeli Dijital Oyunlar ve Dijital Bir Terör Örgütü olarak FETÖ çalışmalarıyla; BAUM Blockchain ile Ziyaretçi Takibi ve Arttırılmış Gerçeklik Yöntemi ile Eğitim Materyallerinin Hazırlanması çalışmalarıyla yer alırken, Açıköğretim Sisteminin e-sertifika programları, Akadema programları, dijital öğretim platformu e-kampus ve Anadolu Mobil uygulamaları ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Fuar, 3 Kasım Pazar gününe kadar ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaret edilebilir.

1.927 okunma

Yorum Yap

7 Aralık 2019 Cumartesi

ESTÜ BASKET FEST BAŞLIYOR

7 Aralık 2019 Cumartesi

EOSB Heyetinden ESTÜ’ye Ziyaret

10 Nisan 2019 Çarşamba

EĞİTİM Mİ ÖĞÜTÜM MÜ?

online ziyaretçi: 245
 
yukarı