Anadolu Üniversitesi Hobi, Spor ve Hediyelik Eşya Fuarı’nda - Eskişehir Haberler

Anadolu Üniversitesi Hobi, Spor ve Hediyelik Eşya Fuarı’nda

Anasayfa / Eğitim
Anadolu Üniversitesi Hobi, Spor ve Hediyelik Eşya Fuarı’nda

Bu yıl ilki düzenlenen Eskişehir Hobi, Spor ve Hediyelik Eşya Fuarı, 24 Ekim Perşembe günü düzenlenen törenle açıldı. Eskişehir Ticaret Odası (ETO) - TÜYAP Fuar Merkezi’ndeki etkinlikte Anadolu Üniversitesi standı da yer aldı. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Devlet Konservatuvarı öğrencileri ve öğretim elemanlarının yer aldığı standa ilgi yoğundu. El hünerlerini sergileyen öğrenciler konuklardan tam not aldı.  

Fuarın ilk gününe Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güler Günsoy da katıldı. Anadolu Üniversitesi standını ziyaret eden Rektör Çomaklı, burada cam işledi. Fuardaki diğer stantları da ziyaret eden Prof. Dr. Çomaklı, yapılan çalışmaları inceledi, katılımcılarla sohbet etti. 

Devlet Konservatuvarı öğrencilerinden mini konser

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencileri de verdikleri konserle fuara renk kattı. Batı müziği eserleri seslendiren öğrenciler, konser sonuna kadar ilgi odağı oldu. Konseri izleyen Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, konser sonrası öğrencileri tebrik etti.

Eskişehir Hobi, Spor ve Hediyelik Eşya Fuarı 27 Ekim Pazar gününe kadar ziyaretçilere açık olacak.

 

1.956 okunma

Yorum Yap

25 Haziran 2020 Perşembe

SINAVLAR

25 Haziran 2020 Perşembe

SINAVLAR

20 Haziran 2020 Cumartesi

Sayılarla Uzaktan Eğitim

online ziyaretçi: 708
 
yukarı