Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, Beylikova İlçesini Ziyaret Etti - Eskişehir Haberler

Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, Beylikova İlçesini Ziyaret Etti

Anasayfa / Eğitim

İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, İlçe ziyaretleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Pehlivan ile birlikte Beylikova İlçesini ziyaret etti.

Beylikova Kaymakamı Samet Öztürk, Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Faysal Taşdemir ile görüşen İl Milli Eğitim Müdürü Özen, İlçede eğitim-öğretim faaliyetlerinin gelişmesi için yapılması gereken hususlar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Daha sonrasında Yeniyurt İlkokulu, Yeniyurt Ortaokulu, Saide Alp Anaokulu, Atatürk Ortaokulu, 19 Haziran İmam Hatip Ortaokulu, Beylikova Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Beylikova Fen Lisesi öğrenci pansiyonunda kalan öğrencilerle yemek yiyerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti, moral ve motivasyonlarını arttırmak, ihtiyaç ve isteklerini tespit etmek amacıyla okul müdürleri ve öğretmenler ile görüş alışverişinde bulundu.

Beylikova İlçesinde öğrencilerin aldığı eğitimin en iyi eğitim olmasını ve aldıkları eğitimin çocukların geleceklerine yansımasını arzu ettiklerini ifade eden Özen, “İlçemizde eğitim öğretim konusunda her geçen gün başarı çıtamız öğrencilerimizin kazandığı başarılarla ortaya çıkmaktadır. Tabi bu başarının altında velilerimizin, öğretmenlerimizin, okul idarecilerimizin öğrencilerimizle olan ikili ilişkilerinin iyi olmasından kaynaklanmaktadır. Biz eğitim yuvalarımızın en iyi şekilde olması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin başarılı olmaları için biz her türlü katkı ve desteği vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

2.160 okunma

Yorum Yap

20 Nisan 2019 Cumartesi

EAL DE KAN BAĞIŞI

20 Nisan 2019 Cumartesi

Minik öğrencilerin bayram sevinci

online ziyaretçi: 242
 
yukarı