Zafer Partisinde Şiddetin Görüntüleri Ortaya Çıktı

Anasayfa / Polis
Zafer Partisinde Şiddetin Görüntüleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz haftalarda Zafer Partisi tarafından parti binasına asılan branda da "Yerli ve Mille Escobar" yazısı asılmıştı. İzinsiz olarak asılan bu branda olayının üzerinden günler geçmeden adı sık sık provokasyonlarla anılan Zafer Partisinin adı bu kez şiddetle gündeme geldi.

Ortaya çıkan şiddet görüntülerinden sonra "Kimin Escobar olduğu ortaya çıktı" yorumları yapıldı.

Soner Çam'ın iddia ettiği şiddetin görüntüsü ortaya çıktı

Zafer Partisi kurucularından Soner Çam, partisinden istifası sonrası Ümit Özdağ’ın azmettirdiği kişiler tarafından darp edildiğini söyledi. Çam'ın şiddet gördüğü görüntüler ortaya çıktı. İşte o anlar...

Medyamidas.com da yer alan habere göre; Zafer Partisi kurucularından Soner Çam, partisinden istifası sonrası Ümit Özdağ’ın azmettirdiği kişiler tarafından darp edildiğini söyledi. Çam'ın şiddet gördüğü görüntüler ortaya çıktı.

Zafer Partisi kurucularından Soner Çam, Ümit Özdağ’ın azmettirdiği kişiler tarafından darp edildiğini söyleyerek istifa etti.  Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Dinçer Çolak ise Çam’ın FETÖ ile ilgili paylaşımlarından dolayı disipline sevk edilince olay çıkardığını öne sürdü.

"20 kişi ile darbettiler"

Soner Çam, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Zafer Partisi Kurucular Kurulu Üyeliğinden ve Parti üyeliğinden istifa ettim. Türkiye Cumhuriyeti Devletine baş kaldıran Ümit Özdağ azmettirerek beni ve arkadaşımı 20 kişi ile darbettiler.”

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Dinçer Çolak  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda geçmiş yıllarda Soner Çam’ın Fetullah Gülen’e 'hocaefendi' diye paylaşımlar yaptığının ortaya çıkması üzerine salondan çıkarıldığını iddia etti.

Saldırı görüntüleri ortaya çıktı

Zafer Partisi Genel Merkezi’nde yaşanan saldırıya ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde Soner Çam’ın kalabalık bir grup tarafından salondan çıkarıldığı ve saldırıya uğradığı kaydedildi.

 

 

549 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 611
 
yukarı