Vali Erol Ayyıldız’ın Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 183. Yıl Dönümü Mesajı

Anasayfa / Polis
Vali Erol Ayyıldız’ın Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 183. Yıl Dönümü Mesajı

Milletimizin birlik ve bütünlüğü, devletimizin bekası için üstün bir vazife anlayışıyla görev yapan Jandarma Teşkilatımız, kuruluşunun 183. yıl dönümünü kutlamanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Gücünü yasalardan, desteğini aziz milletimizden alan Türk Jandarma Teşkilatımız, iyi eğitimli personeli, modern donanımı, disiplini, kabiliyeti, vatan sevgisi ve görev anlayışıyla daima takdiri hak etmiş ve aynı zamanda hukuka, adalete, insan haklarına ve demokratik değerlere her geçen gün daha da bağlılık göstererek milletimizin gönlünde özel bir yere sahip olmayı başarmıştır. Devletimizin en köklü, en deneyimli kuruluşları arasında yer alan Jandarma Genel Komutanlığımız, ülkemizin güvenliği, asayişin sağlanması ve halkımızın huzuru için halkımızla iç içe görevlerini yerine getirmektedir.
       
Halkın can ve mal güvenliğinin sağlanmasında, kamu düzeninin korunmasında etkin rol oynayan; görevlerini yüksek bir vazife şuuruyla yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü kutluyor; görevlerini başarıyla sürdüren her kademedeki teşkilat mensuplarımızı takdirle selamlıyorum.
       
Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve O’nun kahraman silah arkadaşları olmak üzere vatan ve görev uğruna hayatlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete irtihal etmiş gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum.
 
Aziz şehitlerimizin bize kutsal bir emanet olarak bıraktıkları ailelerine ve yakınlarına sevgi ve saygılarımı sunuyor; tüm Eskişehirli hemşehrilerimi en içten duygularla selamlıyorum.

402 okunma

Yorum Yap

4 Ağustos 2022 Perşembe

Hırsızlar Jandarmadan Kaçamadı

4 Ağustos 2022 Perşembe

Hem Yakalandılar, Hem Direndiler..

3 Ağustos 2022 Çarşamba

Bin 810 Alkollü Çıktı..

online ziyaretçi: 360
 
yukarı