Eskişehir’den Çiftelere Uyuşturucu Götürürken Yakalandılar - Eskişehir Haberler

Eskişehir’den Çiftelere Uyuşturucu Götürürken Yakalandılar

Anasayfa / Polis
Eskişehir’den Çiftelere Uyuşturucu Götürürken Yakalandılar

10 Ocak 2021 günü Ü.Ç., S.Y., Y.S., R.Y. ve S.K. isimli şahısların 26 GE… plakalı araç ile Eskişehir"den Çifteler"e uyuşturucu ve uyarıcı getireceklerine dair alınan bilgi sonrası Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ve Mahmudiye İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından ortak operasyon gerçekleştirildi.

Şüphelilerin bulunduğu 26 GE… plakalı araç Mahmudiye ilçesine seyir halinde olduğu tespit edilerek araç takibe alındı ve Mesudiye Mahallesi bölgesinde durduruldu.  Şahısların üzerlerinde ve araçta yapılan aramada; toplam (28) gr. Kannabinoid (Bonzai) maddesi ele geçirildi. Araç içerisinde bulunan Ü.Ç., S.Y., Y.S., R.Y. ve S.K. isimli (5) şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

08.01.2021 tarihinde Mahmudiye İlçe J.K.lığında işlemleri tamamlanan şüpheliler “Türk Ceza Kanununun 191’inci “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanmak veya Bulundurmak” Maddesine muhalefet  suçundan  adli  makamlara  sevk  edildi. Şüpheliler  adli  kontrol  şartıyla  serbest bırakıldı.

3.019 okunma

Yorum Yap

online ziyaretçi: 294
 
yukarı