Trafik Kazası Bu Kez Kalabak Deposunun Önünde - Eskişehir Haberler

Trafik Kazası Bu Kez Kalabak Deposunun Önünde

Anasayfa / Polis
Trafik Kazası Bu Kez Kalabak Deposunun Önünde

Kalabak suyu konusunda yaşanan damacana skandalı sonrası dağıtım sorunu nedeniyle imkanı olan vatandaşlar Kalabak Su Dolum tesislerine giderek sularını kendileri temin etmeye çalışıyor. Bölgede normal zamanlardan oldukça fazla yaşanan yoğunluk ise 2 ayı geçmesine rağmen hala azalmadı.

İstikbal Gazetesinde yer alan habere de kent genelinde trafik kazasının eksik olmadığına dikkat çekerek "Depo önünde trafik kazası" şeklinde verdiği haberde kazanın Kalabak su deposu girişinde meydana geldiği ifare edildi.

Otomobil, otobüse çarparak durabildi. Su Deposu önündeki kaza ucuz atlatıldı

Araç sayısının her geçen arttığı Eskişehir’de kazalarda eksik olmuyor. Özellikle ana cadde ve sokaklarda yaşana trafik kazalarına dün bir yenisi daha eklendi. Kazanın adresi Eskişehir-Seyitgazi karayolu çıkışı oldu. Kalabak su deposu girişinde meydana gelen kazada şans eseri ölen ya da yaralanan olmadığı öğrenildi. Seyitgazi istikametinden kent merkezine gelmekte olan otomobil belediye ye ait halk otobüsüne çarparak durabildi. Su deposu kavşağındaki maddi hasarlı kaza nedeniyle karayolundaki ulaşım bir süre aksadı. Hasarlı araçların çekilmesinin ardından karayolu yeniden ulaşıma açıldı. Kaza ile ilgili adli soruşturmanın da başlatıldığı bildirildi.

3.498 okunma

Yorum Yap

14 Kasım 2020 Cumartesi

Polisten Kış Lastiği UYARISI

14 Kasım 2020 Cumartesi

Havadan 24 Sürücüye Ceza

14 Kasım 2020 Cumartesi

Piyasaya Süremeden Yakalandılar

online ziyaretçi: 481
 
yukarı