DAMACANA HIRSIZI Bu Kez Kameraya Yakalandı - Eskişehir Haberler

DAMACANA HIRSIZI Bu Kez Kameraya Yakalandı

Anasayfa / Polis
DAMACANA HIRSIZI Bu Kez Kameraya Yakalandı

Eskişehirlilerin son aylarda gündeminde olan DAMACANA skandalının üstüne bu kez damacana gündeme hırsızlık olayı ile geldi.

Bazı mahallelerde damacanaların ve su paralarının çalındığı söylentileri dolaşırken bu kez damacana çalan şahıs güvenlik kamerasına yakalandı.

İstikbal Gazetesinde yer alan habare göre güvenlik kamerasına yakalanan damacana hırsızı aranıyor.

Eskişehir'de yaşanan hırsızlık olayında bir apartmana giren hırsız, merdiven boşluğundaki su damacanalarını alarak olay yerinden uzaklaştı. Polis damacana hırsızını arıyor.

 Eskişehir Tepebaşı ilçesi Hayriye Mahallesi Çankırı Sokakta meydana gelen hırsızlık olayında, apartmanın zillerini çalarak kapının açılmasını sağlayan 25-30 yaşlarındaki hırsız, vatandaşların doldurulması için merdiven boşluğuna bıraktığı 2 tane damacanayı alarak olay yerinden uzaklaştı. Damanacaların yerinde olmadığını fark eden apartman sakinleri güvenlik kameralarını incelemesi ile ikinci bir şoku yaşadı. Apartmana giren ve 25-30 yaşlarındaki hırsızın sadece 2 tane boş su damacanasına tenezzül ederek hırsızlığı gerçekleştirmesi apartman sakinlerini şaşırttı.

DAMACANA HIRSIZI ARANIYOR

 Apartmanın güvenlik kameralarına da yansıyan hırsızlık görüntüleri ile polise başvuran apartman sakinleri hırsızın yakalanmasını isteyerek şikayetçi oldular. Polis güvenlik kamerasındaki görüntülerden, damacanaları çalan hırsızın eşkalini belirleyerek zanlıları yakalamak için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 

3.145 okunma

Yorum Yap

14 Kasım 2020 Cumartesi

Polisten Kış Lastiği UYARISI

14 Kasım 2020 Cumartesi

Havadan 24 Sürücüye Ceza

14 Kasım 2020 Cumartesi

Piyasaya Süremeden Yakalandılar

online ziyaretçi: 282
 
yukarı