Büyükşehir gece çalışmayı keşfetti

Anasayfa / Güncel
Büyükşehir gece çalışmayı keşfetti

Eskişehir büyükşehir belediyesi geçtiğimiz yıllarda çalışma yapmak için gün içini tercih eder, bu yüzden de trafikte ayrı bir soruna neden olurdu. Nihayet bu yıllarda gece saatleri çalışmaya ağırlık vererek ekstra sorunlara neden olmayı bıraktı. Vatandaşlarda bu durumdan memnunlar. Özellikle cadde üzerlerinde yapılan çalışmaların bu şekilde boş saatlerde yapılmasının en doğrusu olduğunu düşünen vatandaşlar, bundan sonraki çalışmaların da böyle yapılması gerektiğini vurguluyorlar. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, araç sürücülerinin yoğun olarak kullandığı caddelerde trafik akışının etkilenmemesi için yol çalışmalarını gece saatlerinde gerçekleştirerek tamamladı.

Mevsim şartlarının ve hava sıcaklığının uygunluğu ileprogramı çerçevesinde sorunsuz bir üst yapı için yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, kent merkezi ve kırsalda yoğun mesaisini sürdürüyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince Kırım caddesi, Yılmaz Büyükerşen Bulvarının Sarpman sokak ile Seylap caddesi arasında kalan kısmı (Anadolu üniversitesine gidiş istikametinde olan bölümü), Hasan Polatkan caddesinin, Sivrihisar-1 Caddesi ile İsmail Gaspıralı caddesi arasında kalan kısmında (Operaya gidiş istikametinde olan bölümü) yol yapım bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirildi.

Gündüz saatlerinde araç sürücülerinin yoğun kullandığı caddelerde trafik akışının etkilenmemesi için gece çalışması yapan ekipler asfalt yama çalışması gerçekleştirdiler. Çalışmaların gece saatlerinde tamamlanması ile sürücüler sabah saatlerinde ulaşımda sorun yaşamadılar. Yetkililer, kent merkezi ile kırsalda güvenli ve konforlu yol çalışmalarının aralıksız devam ettiğini bildirdiler.

1.250 okunma

Yorum Yap

22 Ağustos 2023 Salı

MEMLEKET SEVDASI

22 Ağustos 2023 Salı

MEMLEKET SEVDASI

7 Haziran 2023 Çarşamba

GİDİYORLAR

3 Nisan 2023 Pazartesi

ÖDEV ÖĞRENCİYE Mİ VELİYE Mİ?

26 Mart 2023 Pazar

YILAN, ÖFKE VE SEVGİ…

26 Mart 2023 Pazar

YUNUSEMRE TREN İSTASYONU...

16 Ocak 2023 Pazartesi

BİR SERZENİŞ!

9 Ocak 2023 Pazartesi

VATANI SEVMEK

12 Aralık 2022 Pazartesi

AMA’SIZ ANCAK’SIZ

online ziyaretçi: 328
 
yukarı