Uzayan otobüs kuyruğu trafiğin sıkışmasına neden oldu

Anasayfa / Güncel
Uzayan otobüs kuyruğu trafiğin sıkışmasına neden oldu

Eskişehir Turizminin Tur Turizmi kısır döngüsü devam ediyor. Komşu illerimiz turizm konusunda adeta destanlar yazarken Eskişehir’de turizm açısından yaşanan Tur Turizmi adeta kısır döngüye döndü. Bu konuda da alt yapı yetersizliği hem tur için gelenleri, hem de Eskişehirlileri mağdur etmeye devam ediyor.

En yakınımızdaki Afyon konaklamalı olarak yılda 2 milyon üzerinde turist ağırlarken Eskişehir’deki turizm faaliyetleri konunun uzmanlarının tüm uyarılarına rağmen beklenen potansiyeline ulaşamıyor. Tur Turizmine dönüşen günü birlik turlar için ise gerekli alt yapı çalışmalarını bir türlü yapmayan yerel yönetimlerin eksikliklerinin sıkıntısını ise Eskişehirliler yaşıyor.

Haber Ötesini haber sitesinin haberine göre,Eskişehir ’in en işlek caddelerinden biri olan Şair Fuzuli Caddesi’nde arka arkaya ve yan yana şekilde metrelerce uzayan tur otobüsleri bir süre trafiğin aksamasına neden oldu.

Tur otobüslerinin yoğun olarak yer aldığı Odunpazarı ilçesinde bulunan Şair Fuzuli Caddesi’nde trafik bir aksadı. Caddenin büyük bir bölümünü kaplayan tur otobüsleri dakikalarca hareket etmeyince akan trafiğin tıkanmasına sebep oldu. Trafikte sıkışan araç sürücüleri korna çalarak duruma tepki gösterirken, İsmet İnönü-1 Caddesine doğru giden bir tramvayın da uzayan araç kuyruğunun arasında kalarak ilerleyemediği görüldü. Tur otobüslerinin dakikalar sonra hareket etmesinin ardından trafik tekrar normal seyrine geri döndü.

443 okunma

Yorum Yap

26 Mart 2023 Pazar

ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ – 3

26 Mart 2023 Pazar

ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ -2

6 Mart 2023 Pazartesi

DEPREMİ UNUTMA!

20 Şubat 2023 Pazartesi

HANS VE HASAN

9 Ocak 2023 Pazartesi

VATANI SEVMEK

12 Aralık 2022 Pazartesi

AMA’SIZ ANCAK’SIZ

29 Kasım 2022 Salı

40 YALAN!

18 Haziran 2022 Cumartesi

BİRÇOK İLÇE ÇIRILÇIPLAK!

13 Haziran 2022 Pazartesi

BİZLER İSTİKBÂLDEN ÜMÎD VARIZ

1 Haziran 2022 Çarşamba

Diyet muayenesi nedir?

31 Mayıs 2022 Salı

Yoga Bahane, Algı Şahane

online ziyaretçi: 723
 
yukarı