Komşular Yabancı Turist Ağırlıyor Biz Ancak Eskişehirlileri Yeni Götürebildik

Anasayfa / Güncel
Komşular Yabancı Turist Ağırlıyor Biz Ancak Eskişehirlileri Yeni Götürebildik

Eskişehir'in uzun yıllardır ihmal ettiği ve Büyükşehir belediyesinin yıllarca bağlantı yollarını bile yapmaktan kaçındığı Frig Vadisinde komşumuz olan Afyon ve Kütahya uzun süredir sahip çıkıyor. Öyleki özellikle Afyon artık yabancı turistleri ağırlyor bölgede. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ise yıllardır ihmat ettiği bölgeyi nihayet keşfetti ve bu geri kalmışlığından hayıflanmak için olsa otobüs seferleri koydu. Şimdilik seferler ile bölgeye Eskişehirliler gidiyor. Otobüs seferlerinin konuğu Seyitgazi Belediye Başkanı oldu. Başkan Uğur Tehe otobüse binerek Eskişehirlilerle sohbet etti. 

BAŞKAN TEPE YAZILIKAYA SEFERİNDE

Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından Eskişehir- Yazılıkaya hattında sefere başlayan otobüse sürpriz ziyarette bulundu. Frig Vadisi'nin kalbi olan Midas Anıtı'na gezmeye gelen vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Tepe:

Eskişehir’den Yazılıkaya’ya gezmeye geldiklerini söyleyen hemşerilerimiz, Eskişehir- Yazılıkaya otobüs seferlerinden oldukça memnun olduklarını belirttiler. Okullarımızdan Yazılıkaya’ya yapılan ziyaretler arttı. Şehir dışından gelen misafirlerimiz ulaşım sorununu artık dert etmediklerini söylüyorlar. Bizler de onları ilçemizde misafir etmekten çok mutluyuz.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Hocamız ve ekibine Seyitgazi’ye yaptıkları hizmetler için teşekkür ederiz.’’ şeklinde konuştu.

650 okunma

Yorum Yap

9 Ocak 2023 Pazartesi

VATANI SEVMEK

28 Aralık 2022 Çarşamba

Emek Mahallesi Lise İstiyor

12 Aralık 2022 Pazartesi

AMA’SIZ ANCAK’SIZ

29 Kasım 2022 Salı

40 YALAN!

28 Kasım 2022 Pazartesi

BU ÜLKENİN OKUMUŞU

18 Haziran 2022 Cumartesi

BİRÇOK İLÇE ÇIRILÇIPLAK!

13 Haziran 2022 Pazartesi

BİZLER İSTİKBÂLDEN ÜMÎD VARIZ

11 Mayıs 2022 Çarşamba

BUNLARIN FİKİRLERİ ZEHİRLİDİR

24 Şubat 2022 Perşembe

16 YAŞINDA

online ziyaretçi: 502
 
yukarı