SAĞLIKTA YENİ SENDİKA KURULDU

Anasayfa / Güncel
SAĞLIKTA YENİ SENDİKA KURULDU

Yeni Sendika Eskişehir İl Temsilciliğine Eski Deneyimli Sendikacı Abdulbaki Tekin Atandı

Tekin yaptığı açıklamada,Türkiye’de mevcut Sendikaların çalışanların sorunlarını çözmekten uzak durduklarını bundan dolayı yeni bir sendika ihtiyacı olduğundan böyle bir yola eski Sağlık Sen Genel Başkanı Metin Memiş Genel Başkanlığında 60 kişilik kurucular üyesinin katılımıyla Yeni Sendikayı Ankara da kurduklarını söyledi.

YENİ SENDİKA 

(YENİLİKÇİ SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET ÇALIŞANLARI SENDİKASI) 

Yeni Sendika Eskişehir İl Temsilciliğine eski deneyimli Sendikacı Abdulbaki Tekin atandı. Tekin yaptığı açıklamada,Türkiye de mevcut Sendikaların çalışanların sorunlarını çözmekten uzak durduklarını bundan dolayı yeni bir sendika ihtiyacı olduğundan böyle bir yola eski Sağlık Sen Genel Başkanı Metin Memiş Genel Başkanlığında 60 kişilik kurucular üyesinin katılımıyla Yeni Sendikayı Ankara da kurduklarını söyledi. 

Tekin Üye sayısından ziyade üye memnuniyeti birinci öncelikleri olacağı belirtti. Nerede bir sağlık çalışanı varsa YENİ SENDİKA’nın  orda olacağını söyledi.  

Tekin, Rabbim çıktığımız bu yolda utandırmasın.Temiz bir sayfa ile yolumuza devam edeceğiz.Kavgasız , kimseyi kötülemeden, kimseye rakip olma ya da kimseyi bölme hedefi olmadan kendi yolumuzda /Doğru bildiğimizle ilerleyeceğiz. 

Hedef sadece Bilimsel verilere dayalı , çalışan hak ve kazanımları için mücadele edebilmek, mesleki saygınlık ve refahı arttırabilmek.Sahada emek veren çalışanlarımız ile hep birlikte  

Sağlık çalışanı arkadaşlarımızın bu süreçte bize olan umudu, heyecanı, inancı bizim yarınlara dair en büyük motivasyonumuzdur. Dedi. 

TEKİN, Birileri yalana dolana sendikacılık derken, bizler aldatmayan ve aldanmayan sendikacılık ilkemizle, emaneti taşımada ehil kalabilmenin yollarını arıyoruz. Bizler “müspet hareket” ilkesiyle hizmet etmeyi seçiyor, sadece ve sadece hitap ettiğimiz kitlenin güvenini ve dualarını alacagız 

YENİ SENDİKA olarak vizyon projelerimizi kısa sürede hayata geçirerek yenilikçi sendika yaklaşımımızı somut bir şekilde ortaya koymaya başlayacağız.Tüm Sağlık ve Sosyal Hizmetler kolunda çalışanları YENİ SENDİKA’ya Üye olmaya davet ediyoruz. 

Bu ümitler karşılık bulduğunda, bugüne kadar olduğu gibi kazanan yine ülkemiz ve sağlık çalışanlarımız olacaktır.

#Yenisendika 

572 okunma

Yorum Yap

18 Haziran 2022 Cumartesi

BİRÇOK İLÇE ÇIRILÇIPLAK!

13 Haziran 2022 Pazartesi

BİZLER İSTİKBÂLDEN ÜMÎD VARIZ

1 Haziran 2022 Çarşamba

Diyet muayenesi nedir?

12 Ocak 2022 Çarşamba

BAŞROLDE YİNE O KİRLİ ELLER

11 Ocak 2022 Salı

MISIR UYGARLIĞI

5 Ocak 2022 Çarşamba

MEZOPOTAMYA

21 Aralık 2021 Salı

BU NEDİR!

online ziyaretçi: 402
 
yukarı