BAŞKAN YÜZÜGÜLLÜ, ÇOCUKLARIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU

Anasayfa / Güncel
BAŞKAN YÜZÜGÜLLÜ, ÇOCUKLARIN GÖNLÜNDE TAHT KURDU

Sivrihisar’ın başarılı ve vizyoner Belediye Başkanı Hamid YÜZÜGÜLLÜ 7’den 70’e tüm Sivrihisar halkının gönlünde taht kurarken, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği okul ziyaretleriyle de çocukların sevgilisi haline geldi.

Okulların açılması ile hiçbir ayrım yapılmaksızın, ilçede ki tüm okula yeni başlayan çocuklara ihtiyaçları olabilecek kırtasiye hediyeleri ile gidiyor.

İlçede ki eğitimciler ve veliler çocuklar ile tek tek ilgilenerek, sohbet eden Başkan Yüzügüllü’ye her fırsatta duydukları memnuniyetlerini iletiyor.

Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid YÜZÜGÜLLÜ; Çocuklarımız ile bir arada okul heyecanlarına ortak olmak, onlardan hayallerini dinlemek büyük bir mutluluk. Sivrihisar Belediyesi olarak geleneksel hale getirdiğimiz okul ziyaretlerimizi her yıl düzenli olarak gerçekleştiriyoruz.

Ziyaretlerimizde çocuklarımızın yanı sıra eğitimcilerimiz ve velilerimiz ile görüşme fırsatı buluyor, taleplerini dinliyoruz. Eğitim ve öğretime daima destek vermek istiyorum, onlar ülkemizin aydınlık yarınları olacaklar. Tüm çocuklarımızın başarılarla ve güzel anılarla dolu bir eğitim hayatı geçirmeleri temennisi ile 2022-2023 eğitim-öğretim yılının öğretmenlerimize, velilerimize ve ülkemiz için yetişecek aydınlık bireyler adına hayırlı olmasını diliyorum. Dedi.

603 okunma

Yorum Yap

18 Haziran 2022 Cumartesi

BİRÇOK İLÇE ÇIRILÇIPLAK!

13 Haziran 2022 Pazartesi

BİZLER İSTİKBÂLDEN ÜMÎD VARIZ

1 Haziran 2022 Çarşamba

Diyet muayenesi nedir?

12 Ocak 2022 Çarşamba

BAŞROLDE YİNE O KİRLİ ELLER

11 Ocak 2022 Salı

MISIR UYGARLIĞI

5 Ocak 2022 Çarşamba

MEZOPOTAMYA

21 Aralık 2021 Salı

BU NEDİR!

online ziyaretçi: 284
 
yukarı