DİKKAT! Tramvay Seferleri Artıyor

Anasayfa / Güncel
DİKKAT! Tramvay Seferleri Artıyor

Eskişehir toplu ulaşım sisteminin yıllar önce omurgası haline getirilen tramvay sistemi özellikle ışık geçiş üstünlüğü nedeniyle trafik akışını olumsuz yönde etkiliyor. Yeni hatların da süreç içinde eklendiğin tramvay sisteminin trafikle kesiştiği noktalarda alt ve üst geçit gibi çalışmalar yapılmadığı ve bunun yanında ışıkların tramvaylara göre ayarlanması nedeniyle şehir trafiği olumsuz etkileniyor.

Okullar Açılıyor Tramvay Sefer Sayıları Artırılıyor

Okulların açılması ile şehir içi trafiğine okul servisleri de eklenecek. Bunun yanında Büyükşehir Belediyesi tramvay sefer sayılarının sıklaştırılacağını duyurdu. 

OKULLAR AÇILIYOR SEFERLER SIKLAŞIYOR

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 12 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan 2022-2023 eğitim yılı ile birlikte tramvay sefer saatlerinde düzenlemeye gidiyor. Buna göre ESTRAM tarafından tramvaylarda sefer saatleri sıklaştırılarak yoğunluğun azaltılması hedefleniyor.

Okulların kapanmasıyla birlikte yaz dönemi çalışma programına geçen ESTRAM, okulların açıldığı 12 Eylül tarihi itibariyle tramvay seferlerini yeniden sıklaştıracak.

Okulların açılması ile birlikte yaşanabilecek yoğunlukların minimuma indirilmesi için sefer sıklıklarını arttıran ESTRAM, tramvay seferlerini düzenledi. Eğitim hayatına başlayacak öğrencilere başarılar dileyen yetkililer, tramvay sefer saatleri hakkında 11 Eylül Pazar günü itibariyle ESTRAM’ın web sitesi olan www.estram.com.tr adresinden hareket saatleri ve sefer sıklıklarının yayınlanacağını belirttiler.

709 okunma

Yorum Yap

18 Haziran 2022 Cumartesi

BİRÇOK İLÇE ÇIRILÇIPLAK!

13 Haziran 2022 Pazartesi

BİZLER İSTİKBÂLDEN ÜMÎD VARIZ

1 Haziran 2022 Çarşamba

Diyet muayenesi nedir?

12 Ocak 2022 Çarşamba

BAŞROLDE YİNE O KİRLİ ELLER

11 Ocak 2022 Salı

MISIR UYGARLIĞI

5 Ocak 2022 Çarşamba

MEZOPOTAMYA

21 Aralık 2021 Salı

BU NEDİR!

online ziyaretçi: 394
 
yukarı