TOKİ Mamuca-Vadişehir’de çalışmalar hızla devam ediyor

Anasayfa / Güncel
TOKİ Mamuca-Vadişehir’de çalışmalar hızla devam ediyor

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Av. Ali Acar TOKİ'nin Mamuca-Vadişehir Mevkii’nde devam eden konut inşaatı hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Acar, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"TOKİ'nin Mamuca-Vadişehir Mevkii’nde hızla devam eden şantiye alanını ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceleme fırsatı bulduk. İnşaat tüm hızıyla devam ediyor. Mühendisinden ustasına kadar herkesin, konutların bir an önce vatandaşlarımızın hizmetine sunulması için büyük bir özveri ile çalıştığını gördük. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar. İnşaat çalışmaları aralıksız devam ediyor, binalar hızla yükseliyor. En kısa sürede etap etap tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır. Burada her kurumun üstüne düşen görevi hassasiyetle yapması gerekmektedir. İşleri zorlaştırmak yerine kolaylaştırmak için çareler üretilmelidir. Çünkü hiç evi olmayan vatandaşlarımız ev sahibi olacak, kirada oturan hemşerilerimiz kendi evlerine sahip olacak.

Böyle bir hizmeti Odunpazarımıza kazandırdığı için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı sunuyorum. Projenin bir an önce tamamlanıp vatandaşlarımızın hizmetine sunulması için canla başla özverili bir şekilde çalışan şantiye ekibine teşekkür ediyorum. Proje Odunpazarımıza ve Eskişehirli hemşerilerimize hayırlı olsun.”

 

Kazım Kurt Başlamasını Engellediği Toki İnşaatını Mühürlemek İstedi

TOKİ Projesi Belediyelerin Açtığı Davalar Nedeni İle Başlamamış

Belediyenin Engellediği TOKİ Projesi Başlayacak

726 okunma

Yorum Yap

18 Haziran 2022 Cumartesi

BİRÇOK İLÇE ÇIRILÇIPLAK!

13 Haziran 2022 Pazartesi

BİZLER İSTİKBÂLDEN ÜMÎD VARIZ

1 Haziran 2022 Çarşamba

Diyet muayenesi nedir?

12 Ocak 2022 Çarşamba

BAŞROLDE YİNE O KİRLİ ELLER

11 Ocak 2022 Salı

MISIR UYGARLIĞI

5 Ocak 2022 Çarşamba

MEZOPOTAMYA

21 Aralık 2021 Salı

BU NEDİR!

online ziyaretçi: 644
 
yukarı