Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan MÜSİAD ’ ı ziyaret etti

Anasayfa / Güncel
Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı  Ali Yeldan MÜSİAD ’ ı ziyaret etti

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Kararnamesi ile Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Başsavcı Sayın Ali Yeldan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu üyelerini iade-i ziyarette bulundu. Başsavcımız Sayın Ali Yeldan Bey’i Derneğimizi ziyaretlerinde MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Duman ve Yönetimini ziyaret eden Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ali Yeldan ” Başkan Hakan Duman ve Yönetim Kurulu üyelerinin, göreve başlamam dolayısıyla önceden tarafıma gerçekleştirdikleri ziyaretten büyük mutluluk duydum. Bugün de ben iade-i ziyarette bulundum. Eskişehir’ de görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu ve en iyi hizmeti verebilmek adına tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği içersinde çalışacaklarını söyledi. Şehrimiz hakkında istişareler yaparak karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Yakın ilgilerine ve gösterdikleri misafirperverliği için MÜSİAD Eskişehir Başkanı Hakan Duman’ a, Yönetimine ve Üyelere teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi Başkanı Duman, “Değerli Başsavcımız Sayın Ali Yeldan Bey’i Şubemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek, daha önceki görev yaptığı yerlerde başarılı çalışmalarını şehrimizde de taçlandıracağına eminiz. Yargı sistemi ve uyuşturucu ile ilgili istişarelerde bulunup karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk, MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı ve biz işadamları olarak Yönetim Kurulumuz ve üyelerimiz ile birlikte üzerimize düşen görevleri yapmaya her zaman hazırız dedi. Bu nazik ziyaretinden dolayı başsavcımız Sayın Yeldan’ a teşekkür ederek  çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi

554 okunma

Yorum Yap

18 Haziran 2022 Cumartesi

BİRÇOK İLÇE ÇIRILÇIPLAK!

13 Haziran 2022 Pazartesi

BİZLER İSTİKBÂLDEN ÜMÎD VARIZ

1 Haziran 2022 Çarşamba

Diyet muayenesi nedir?

12 Ocak 2022 Çarşamba

BAŞROLDE YİNE O KİRLİ ELLER

11 Ocak 2022 Salı

MISIR UYGARLIĞI

5 Ocak 2022 Çarşamba

MEZOPOTAMYA

21 Aralık 2021 Salı

BU NEDİR!

7 Aralık 2021 Salı

VİCDAN

1 Aralık 2021 Çarşamba

...BENİM ELLERİM UFAK

30 Kasım 2021 Salı

MÜSLÜME

23 Kasım 2021 Salı

TÜKETİM TOPLUMU

16 Kasım 2021 Salı

TARİHİ YOK ETMEK

2 Kasım 2021 Salı

ÖNCE KENDİNDEN BAŞLA

27 Ekim 2021 Çarşamba

ESKİ ÖĞRETMENLER

19 Ekim 2021 Salı

İLİMSİZ BİLGİLER

13 Ekim 2021 Çarşamba

BÜYÜKLER ÇOCUKTUR

8 Ekim 2021 Cuma

KÖYÜM KÖYÜM!

4 Ekim 2021 Pazartesi

KADROSUZLAR

online ziyaretçi: 310
 
yukarı