BEYLİKOVA’YA YAKLAŞIK 40 MİLYON TL’LİK YATIRIM - Eskişehir Haberler

BEYLİKOVA’YA YAKLAŞIK 40 MİLYON TL’LİK YATIRIM

Anasayfa / Güncel
BEYLİKOVA’YA YAKLAŞIK 40 MİLYON TL’LİK YATIRIM

GÜNAY’DAN BEYLİKOVA ZİYARETİ

AK Parti Eskişehir, Dış İlçelerden sorumlu Koordinatör Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay Beylikova’yı ziyaret etti. Günay ilk olarak ilçeye yeni atanan Kaymakam Hakan Başoğlu’nu ziyaret ederek, kendisine ilçede bundan sonra yapacağı çalışmalar için başarılar diledi.

KADINLARA KARANFİL DAĞITTI

Prof. Dr. Günay, Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp’i ziyaret etti. Sonrasında pazar yerinde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ilçede yaşayan kadınlara karanfil dağıtımı yapıldı. Programa AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan da eşlik etti. Günay daha sonra Pazar esnafını da ziyaret ederek öneri ve isteklerini dinledi ardından bir kahvede Beylikovalılarla çay içerek sohbet etti, ilçenin mevcut durumu, yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar ile alakalı görüş alışverişinde bulunuldu. Yeni açılan esnafı da ziyaret ederek hayırlı işler dileyen Günay, AK Parti Beylikova İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi. Prof. Dr. Günay kongre sonrasında ilk olarak Beylikova Teşkilatını ziyaret etmiş oldu. İlçe Başkanı, İl Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları koordinasyonunda 2023 hedefleri ve çalışmaları üzerinde görüş alışverişinde bulunulan toplantıda Günay, bugüne kadar yapılan çalışmalar için teşekkür etti.

TAKİP ETTİĞİ PROJE ALANLARINI ZİYARET ETTİ

Prof. Dr. Günay, birçok farklı konuda ilçeye dair takip ettiği projeleri yerinde inceledi. Günay, ‘’Beylikova’nın potansiyelini hep biliyorduk. İlçemizin bu potansiyeli ortaya çıkarması için çalışmalarımıza uzun zamandır devam ediyoruz. Belediye Başkanımız çok yoğun çalışmalar gerçekleştiriyor. Ben şehrin vekili olarak projeleri farklı kurumlar nezdinde takip ediyorum ve hedeflediğimiz birçok projeyi de neticelendiriyoruz. İlçe Belediye Başkanımız Özkan Alp ile sürekli iletişim halinde ilçe halkımıza hizmet etmek tek hedef ve görevimiz. Bugün burada sadece son 1 yıl içerisinde yapılan 5 projeyi ziyaret ettik.’’ Şeklinde konuştu.

YAKLAŞIK 40 MİLYON TL’LİK YATIRIM

Prof. Dr. Günay, proje alanlarını ziyaret ederken, yatırımlar hakkında da bilgi verdi. Günay, ‘’Kapalı Pazar Yeri, Gençlik Merkezi, Sosyal Tesis ve İşyerleri 4 Milyon TL bir yatırım. Belediyemize ait Hamam Restorasyonu, 1 milyon TL değerinde. 2 Adet Millet Bahçesi, Mesire Alanı, Kafeterya ve Sosyal Tesis yine 2,5 milyon TL değerinde yatırımlar. Sentetik Çim Futbol Sahası, 500 Kişilik Tribün ve Soyunma Odaları toplam 3 milyon TL’lik yatırım. Beylikova Depolama ve Sulama Tesisinin 2.Etap Çalışması, 28 milyon TL değerinde yatırım. Bu yatırımlar ilçemizin, şehrimizin, ülkemizin gelişmesi, hemşerilerimizin refahı için çok değerli yatırımlar. Yeni projelerimiz de var. Bunları da takip ediyoruz. Milletimize, şehrimize, hemşerilerimize hizmet yolunda çalışmaya devam edeceğiz.’’ Şeklinde konuştu.

2.047 okunma

Yorum Yap

5 Nisan 2021 Pazartesi

GELMEYECEK BAHAR

5 Nisan 2021 Pazartesi

REKOR YATIRIM REKOR BAŞVURU

4 Mart 2021 Perşembe

BABAMIN ARDINDAN

23 Şubat 2021 Salı

MUTLULUK

24 Aralık 2020 Perşembe

ZEKİ AMA

23 Aralık 2020 Çarşamba

DÜNYA DA YÜKSELEN YILDIZ

31 Ekim 2020 Cumartesi

CADILAR BAYRAMI!

28 Ekim 2020 Çarşamba

BATI KENDİ BAŞINI YEMEYE NÂMZET

14 Eylül 2020 Pazartesi

SABIR TAŞIMIZI ÇATLATMAYIN

7 Eylül 2020 Pazartesi

ÖLÜYORUZ

7 Eylül 2020 Pazartesi

ARTIK DIŞ MUHALEFETLE UĞRAŞIYORUZ

30 Ağustos 2020 Pazar

SİZ NEYİ SAVUNUYORSUNUZ?

22 Ağustos 2020 Cumartesi

KÜÇÜK ESNAF VE MAHALLE AVM SAVAŞI!

3 Ağustos 2020 Pazartesi

SAHTE SOLUN DİKTATÖR LİDERİ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

7 Mayıs 2020 Perşembe

ABİ CANDIR...

online ziyaretçi: 400
 
yukarı