Vali Ayyıldız, Yeni Yıl Gecesi Görevi Başındaki Personele Başarılar Diledi - Eskişehir Haberler

Vali Ayyıldız, Yeni Yıl Gecesi Görevi Başındaki Personele Başarılar Diledi

Anasayfa / Güncel
Vali Ayyıldız, Yeni Yıl Gecesi Görevi Başındaki Personele Başarılar Diledi

Vali Erol Ayyıldız,  Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Kent Güvenlik Yönetim Sistemi Merkezi (MOBESE), Çarşı Polis Merkezi Amirliği, Muttalıp Jandarma Karakolu ve Yunusemre Devlet Hastanesini ziyaret ederek, görevi başındaki personelin yeni yılını kutladı.

Tüm Eskişehirlilerin, yeni yılını huzur ve güven içinde geçirmesini dileyen Vali Ayyıldız, yaptığı açıklamada 24 saat esasına göre sabahın erken saatlerine kadar görev yapacak olan Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Sağlık çalışanlarını ziyaret ettiklerini, insanların can ve mal güvenliği ile huzurunu sağlayan güvenlik güçlerinin ve sağlık çalışanlarının görevlerini fedakarca yerine getirdiğini söyledi.

Eskişehirli vatandaşlarımızın pandemi döneminde kurallara uyarak bu sürece olumlu katkılar sunduğunu belirten Vali Ayyıldız,  “Pandemi sürecinde ve yeni yıla girdiğimiz şu dönemde gösterdiği hassasiyetten dolayı Eskişehirli hemşehrilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Alacağımız tedbirler ile inşallah normalleşme sürecine en kısa sürede geçeriz. “ diye konuştu.

Yaşanan Pandemiden dolayı alınan tedbirler doğrultusunda vatandaşlarımızın yeni yıla evlerinde gireceklerini ifade eden Vali Ayyıldız, güvenlik güçlerinin, sağlık çalışanlarının ve diğer kamu görevlilerinin görevi başında olacağına dikkat çekerek, yeni yılın Türk milletine, tüm Eskişehirlilere ve insanlığa sağlık, mutluluk, barış ve huzur getirmesini temennisinde bulunarak, mesai mefhumu gözetmeksizin görevi başında olan tüm kamu kurum ve kuruluşlarının personeline başarılar diledi.

 Vali Ayyıldız’a bu ziyaretlerinde, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ercan Atasoy ile İl Sağlık Müdürü Prof Dr. Uğur Bilge eşlik etti.

4.918 okunma

Yorum Yap

24 Aralık 2020 Perşembe

ZEKİ AMA

23 Aralık 2020 Çarşamba

DÜNYA DA YÜKSELEN YILDIZ

31 Ekim 2020 Cumartesi

CADILAR BAYRAMI!

28 Ekim 2020 Çarşamba

BATI KENDİ BAŞINI YEMEYE NÂMZET

14 Eylül 2020 Pazartesi

SABIR TAŞIMIZI ÇATLATMAYIN

7 Eylül 2020 Pazartesi

ÖLÜYORUZ

7 Eylül 2020 Pazartesi

ARTIK DIŞ MUHALEFETLE UĞRAŞIYORUZ

30 Ağustos 2020 Pazar

SİZ NEYİ SAVUNUYORSUNUZ?

22 Ağustos 2020 Cumartesi

KÜÇÜK ESNAF VE MAHALLE AVM SAVAŞI!

3 Ağustos 2020 Pazartesi

SAHTE SOLUN DİKTATÖR LİDERİ

16 Mayıs 2020 Cumartesi

HEPİMİZ ENGELLİYİZ… YA SİZ?

7 Mayıs 2020 Perşembe

ABİ CANDIR...

19 Nisan 2020 Pazar

‘…ve AŞK’ (Yunusemre)

14 Nisan 2020 Salı

KORONA VİRÜS

online ziyaretçi: 467
 
yukarı